نمایش جزییات خبر
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۵:۴۲

در ادامه مرحله اول شفاف سازی اطلاعات در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ بنیاد فرهنگی رودکی گزارش عملکرد حمایتی سال 96 در بخش های مختلف را منتشر کرد

بنیاد فرهنگی رودکی در ادامه مرحله اول روند شفاف سازی اطلاعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گزارش عملکرد حمایتی سال 96 در بخش های مختلف نمایشی، برگزاری همایش و مراسم فرهنگی هنری، آموزش، تولید و خرید آثار هنری، ارکستر، تولید و اجرای آثار موسیقی و ... را منتشر کرد.
در ادامه مرحله اول شفاف سازی اطلاعات در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ بنیاد فرهنگی رودکی گزارش عملکرد حمایتی سال 96 در بخش های مختلف را منتشر کرد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، این بنیاد در سال گذشته در مجموع مبلغ 153هزار و 26 میلیون ریال در حوزه های مختلف حمایت داشته است.

بر این اساس، بنیاد رودکی در این بازه زمانی، 29 مورد حمایت از تولید و اجرای آثار نمایشی به مبلغ 16هزار و 514 میلیون ریال، 33 مورد حمایت و مشارکت در برگزاری همایش و مراسم فرهنگی و هنری به مبلغ 12هزار و 746 میلیون ریال و 8 مورد حمایتی از آموزش، تولید و خرید آثار هنری به مبلغ 15هزار و 366 میلیون ریال داشته است.

بر اساس گزارش بنیاد فرهنگی رودکی، حمایت های این بنیاد در حوزه هزینه های ارکستر 7 مورد به مبلغ 95هزار و 948 میلیون ریال بوده است.

این گزارش می افزاید، بنیاد در سال گذشته 86 مورد حمایت از تولید و اجرای آثار موسیقی به مبلغ 12هزار و 452 میلیون ریال داشته است.

فایل جدول گزارش حمایتی بنیاد فرهنگی رودکی از لینک زیر قابل دسترسی است:

 

گزارش حمایتی بنیاد فرهنگی رودکیگزارش حمایتی بنیاد فرهنگی رودکی

 

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید