نمایش جزییات خبر
۱۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۲۳

به میزبانی استان مازندران؛ نشست تخصصی سالانه روابط عمومی‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود

نشست تخصصی سالانه مدیران روابط‌عمومی معاونت‌ها، سازمان‌ها و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 11 تا 12 آذرماه در استان مازندران در شهر ساری برگزار خواهد شد.
به میزبانی استان مازندران؛ نشست تخصصی سالانه روابط عمومی‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود

به گزارش مرکز روابط عمومی‌ و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در اولین روز این نشست(یک‌شنبه 11آذرماه) در نوبت صبح به ترتیب سعید کوشش نماینده روابط‌عمومی استان‌ها، مسعود نجفی نماینده روابط‌عمومی معاونت‌ها و سازمان‌ها، مجید حسین‌زادگان سرپرست استانداری مازندران و همایون امیرزاده رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

آخرین برنامه روز اول نشست در نوبت صبح «کارگاه آموزشی مدیریت محتوا در پورتال سازمانی» با حضور مهندس امیر شفیعی کارشناس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال خواهد بود.

این نشست در نوبت بعدازظهر روز اول با «کارگاه آموزشی با عنوان روابط عمومی الکترونیک و نقش روابط عمومی در فضای مجازی» با حضور دکتر حمید ضیایی‌پرور آغاز و با «کارگاه آموزشی با عنوان نقش روابط عمومی در فناوری‌های نوین» به پایان می‌‌رسد.

گفتنی است روز دوم این نشست(دوشنبه 12آذرماه) با «کارگاه آموزشی با عنوان نقدنویسی و جوابیه‌نویسی در مطبوعات» با حضور دکتر یونس شکرخواه آغاز و سپس با «نشست مناطق هفت‌گانه استانی و معاونت‌ها» ادامه پیدا می‌کند.  

همچنین این نشست دو روزه با «گزارش دبیران مناطق» و «جلسه پرسش و پاسخ و جمع‌بندی نشست دو روزه توسط همایون امیرزاده رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» و خواندن «بیانیه» به کار خود پایان می‌دهد.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید