نمایش جزییات خبر
۲۷ آذر ۱۳۸۹ ۱۰:۳۲

برپایی نمایشگاه کتاب در شهرستان قیروکارزین

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قیروکارزین با همکاری اداره آموزش و پرورش این شهرستان نمایشگاه کتابی با 5000 جلد کتاب برپا نموده است .

 اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قیروکارزین با همکاری اداره آموزش و پرورش این شهرستان نمایشگاه کتابی با 5000 جلد کتاب برپا نموده است .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قیر و کارزین  در این نمایشگاه آثاری از نویسندگان مختلف در موضوعات قرآنی – تفسیر –معارف – تاریخ – علمی – کمک درسی - شعر – رمان – خانواده – روانشناسی وعرضه شده است.

 این گزارش افزود : در این نمایشگاه که با استقبال خوبی از سوی فرهنگیان – دانش آموزان و عموم جامعه همراه بوده است  از موسسه آوای قرآن و ندای شریف شیراز دعوت به همکاری شده و 5000 جلد کتاب با 1500 عنوان کتاب باتخفیف 20 در صد تا بیستم آدرماه در معرض دید علاقه مندان به مطالعه و کتابخوانی قرار گرفته است .

شهرستان قیروکارزین باقدمتی چندین هزارساله  است و مورخین و سیاحانی همچون ابن حوقل بغدادی ,اصطخری,ابن بلخی,مستوفی بدین شهرستان اشاراتی داشته اند ودرفارسنامه ناصری از این شهرستان به عنوان  مهد و خاستگاه دانشمندان و فرهیختگانی همچون شیخ ابو طاهر مجدالدین محمد بن یعقوب کارزینی نام برده شده است.

فارس
اشتراک در
کلیدواژه ها: برپایی نمایشگاه کتاب در شهرستان قیروکارزین
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید