نمایش جزییات خبر
۴ آذر ۱۳۹۷ ۲۳:۳۲

صالحی در اختتامیه جشن‌های بهار مهربانی: برگزاری جشن‌های بهار مهربانی تجربه خوب و موفقی بود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین اختتامیه جشن‌های بهار مهربانی با اشاره به اینکه برگزاری جشن‌های بهار مهربانی با تجربه خوب و موفقی همراه بوده است، گفت: به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و دیگر مجموعه‌ها می‌توان به آینده این جشنواره امیدوارانه‌تر نگاه کرد.
صالحی در اختتامیه جشن‌های بهار مهربانی: برگزاری جشن‌های بهار مهربانی تجربه خوب و موفقی بود

 

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید عباس صالحی در حاشیه آیین اختتامیه جشن‌های بهار مهربانی که در فرهنگ‌سرای بهمن برگزار شد در مصاحبه‌ای اختصاصی با رسانه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: جشن‌های بهار مهربانی رویداد تازه‌ای است که امسال با نگاه فرصت‌سازی برای بروز شادی‌ها و سرورهایی که در فضای اجتماعی بسیار ضرورت دارد، اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: ستادی تشکیل شد که در آن بسیاری از وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها حضور داشتند. نگاه اصلی این بود که از فرصت میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام صادق(ع) در تهران و کل کشور استفاده شود. براین اساس در تهران سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ستاد اجرایی کار را بر عهده گرفت.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: برنامه‌های بسیار متنوعی در این ستاد تدوین شد و سازمان فرهنگی هنری شهرداری به اجرای آن‌ها پرداخت. از یک طرف تنوع برنامه‌ها بسیار زیاد بود و همچنین مناطق مختلفی در تهران برای برگزاری این رویدادها تدارک دیده شد.

صالحی یادآور شد: به نظر می‌رسد به عنوان اولین سالی که جشن بهار مهربانی در ایران و به طور مشخص شهر تهران برگزار می‌‌شود، تجربه خوب و موفقی از آن تا به حال ارزیابی شده باشد.

وی با اشاره به همکاری دیگر نهاد‌ها افزود: نهادها و مجموعه‌های مختلف مردمی، عمومی و دولتی کنار هم قرار گرفتند و این اتفاق را سامان دادند. از ویژگی‌های دیگر این رویداد می‌توان به اجرای این برنامه‌ها در فضاهایی با قابلیت دیده شدن بیشتر همچون ایستگاه‌های مختلف و در فضاهای عمومی‌تر اشاره کرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان گفت: این برنامه‌ها حوزه‌های مختلفی را در بر می‌گیرد و امکان بروز و ظهور و دیده شدن‌های مجدد را به عنوان الگویی برای شهرستان‌های متعدد و نیز سال‌های آینده فراهم می‌کند که به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و سایر مجموعه‌ها می‌توان به آینده آن امیدوارانه‌تر نگاه کرد.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید