• اخبار

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مدیران جدید این وزارتخانه را منصوب کرد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مدیران جدید این وزارتخانه را منصوب کرد
با پایان یافتن مهلت قانونی به کار گیری بازنشستگان، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تقدیر از زحمات و تلاش های مدیران بازنشسته، در احکامی جداگانه 5 مدیر جدید این وزارتخانه را منصوب کرد.

علی اصغر کاراندیش مروستی معاون حقوقی شد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حکمی از سوی سیدعباس صالحی، علی اصغر کاراندیش مروستی به عنوان معاون حقوقی، امور مجلس و استان ها منصوب  شد.

علی اصغر کاراندیش مروستی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و از مدیران با سابقه وزارتخانه های کشور و فرهنگ و ارشاد اسلامی است  که از زمان آغاز به کار دولت یازدهم عهده دار سمت معاونت توسعه مدیریت و منابع در این وزارتخانه بود. در سوابق کار اندیش همچنین مشاور امور مجلس وزیر کشور و معاون امور مجلس و پشتیبانی سازمان بهزیستی به چشم می خورد.

پیش از این سیدهادی حسینی در این سمت مشغول به خدمت بود.

لادن حیدری ؛  معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

  لادن حیدری  که پیش از این مدیرکل دفتر حقوقی و مالکیت معنوی این وزارتخانه بود با حکم صالحی به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع منصوب شد.

حیدری دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق از ابتدای دولت یازدهم تاکنون به عنوان مدیرکل دفتر حقوقی و مالکیت معنوی این وزارتخانه مشغول به خدمت بوده است. طرح هایی همچون صیانت از حقوق مولفان و پدیدآورندگان آثار فرهنگی و هنری  در دوره مسئولیت قبلی حیدری تدوین شده است.

محمدرضا بهمنی رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکم دیگری محمدرضا بهمنی را به عنوان رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال این وزارتخانه منصوب کرد.

محمدرضا بهمنی نیز سال گذشته در حکمی از سوی  صالحی به عنوان مشاور وزیر در گسترش ارتباطات فرهنگی مشغول به فعالیت در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود. وی عضو هیأت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و دانش آموخته دکتری سیاستگذاری فرهنگی است.

پیش از این دکتر سیدمرتضی موسویان از مدیران باتجربه حوزه فناوری اطلاعات به عنوان رییس این مرکز مشغول به خدمت بود.

حسن صفرخانی مدیرکل جدید دفتر مدیریت عملکرد

همچنین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکم دیگری حسن صفرخانی را به عنوان مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد این وزارتخانه منصوب کرد.

حسن صفرخانی  که دارای سوابق اجرایی قابل توجه در  دستگاه های  دولتی است پیش از این و تا پایان سال 96  رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در ترکیه بود.

یاد آور می شود پیش از این مظاهر برادران از مدیران با سابقه سازمان برنامه و بودجه  مسئولیت ادارهکل دفتر مدیریت عملکرد این وزارتخانه را بر عهده داشت.

 حسین انتظامی سرپرست سازمان سینمایی شد

صالحی همچنین  در حکمی جداگانه حسین انتظامی دستیار ارشد خود را به عنوان سرپرست سازمان سینمایی منصوب کرد .

انتظامی  از مدیران نام آشنای عرصه فرهنگ است که تا چندی پیش مسئولیت معاونت امورمطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را بر عهده داشت. این مدیر رسانه ای که سابقه مدیرعاملی موسسه همشهری و مدیرمسئولی روزنامه جام جم را در کارنامه خود دارد، در ماه های اخیر به عنوان دستیار ارشد وزیر، در پیشبرد اهداف و برنامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نقش موثر داشته که شفاف سازی عملکرد  وزارتخانه از جمله آن ها است. انتظامی با مدرک تحصیلی دکترای تخصصی مدیریت استراتژیک،  مسئولیت دبیر کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات  را نیز بر عهده دارد.

پیش از این محمدمهدی حیدریان مدیر باسابقه سینمایی  رییس این سازمان بود .

صالحی همچنین در پیام های جداگانه ای از مدیران پیشین وزارتخانه که با تلاش مجدانه نسبت به پیشبرد اهداف فرهنگی حداکثر توان خود را به کار گرفته و پیشتر به افتخار بازنشستگی نائل شدند قدردانی کرد.

 

متن احکام هر یک از مدیران انتصابی به شرح زیر است:

جناب آقای علی اصغر کاراندیش مروستی

نظر به سوابق و تجارب موفق و ارزشمند جنابعالی در حوزه های گوناگون مدیریتی، به موجب این حکم به عنوان معاون حقوقی، امور مجلس و استان ها منصوب می شوید.

امید است با استعانت ازخداوند متعال و در تعامل فعال با استانداران و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و با همکاری مجموعه معاونت، موسسات و سازمان های تابعه، در انجام شایسته وظایف و مسئولیت ها و نیز استیفای حقوق وزارت متبوع در مراجع ذی صلاح موفق باشید.

سرکار خانم لادن حیدری

نظر به سوابق ارزشمندتان در حوزه های علمی، فرهنگی و مدیریتی به موجب این حکم به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع منصوب می شوید.

امید است که با استعانت از خداوند متعال و همکاری معاونت ها، موسسات و سازمان های تابعه در برنامه ریزی، اجرای قوانین و مقررات مالی و محاسباتی و پشتیبانی مناسب از وزارت متبوع و انجام سایر وظایف محوله موفق و موید باشید.

جناب آقای دکتر محمدرضا بهمنی

نظر به تعهد و تجارب ارزشمند علمی، فرهنگی و مدیریتی جنابعالی به موجب این حکم به عنوان رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال منصوب می شوید.

امید می رود با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از ظرفیت های تمامی معاونت ها و سازمان های تابعه به موسسات، در تقویت حضور فعال در توسعه محتوا در فضای مجازی و ارتقای شاخص های دولت الکترونیک و مدیریت هوشمند در وزارت متبوع موفق و موید باشید.

جناب آقای حسن صفرخانی

نظر به شایستگی های علمی- مدیریتی جنابعالی به موجب این حکم به عنوان مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و همکاری معاونان و مدیران و سازمان های تابعه، با ارزیابی عالمانه و مستمر از عملکرد واحدهای مختلف و ارائه پیشنهادهای مفید و موثر، در بهبود شاخص های وزارت متبوع موفق باشید.

جناب آقای دکتر حسین انتظامی

نظر به تعهد و تجارب ارزشمند علمی، فرهنگی و مدیریتی جنابعالی در عرصه های گوناگون، با حفظ سمت به موجب این حکم به عنوان سرپرست سازمان سینمایی و سمعی و بصری منصوب می شوید.

امید می رود با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از ظرفیت گسترده عرصه سینمای ایران، در ارتقای کیفی، تقویت حضور بین المللی، رونق و شکوفایی اقتصاد سینما و تولیدات متناسب با سبک زندگی ایرانی اسلامی موفق و موید باشید.

۲۶ آبان ۱۳۹۷ ۲۱:۱۸
  • اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500