نمایش جزییات خبر
۵ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۴۹

اهدای ۸۰۰ بسته لوازم التحریر در بین دانش آموزان کم توان شهرستان قشم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از اهدای تعداد ۸۰۰ بسته لوازم التحریر در بین دانش آموزان کم توان در جزایر قشم، هرمز، هنگام و لارک خبر داد.
اهدای ۸۰۰ بسته لوازم التحریر در بین دانش آموزان کم توان شهرستان قشم

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ  و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم ، به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم  تعداد ۸۰۰ بسته لوازم التحریر در بین دانش آموزان کم توان قشم توزیع گردید.
علیرضا کمساری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم در این زمینه گفت: به همت این اداره کل و همکاری وپشتیبانی بانک آینده و بنیاد خیریه گسترش فرهنگ و هنر قشم تعداد ۸۰۰ کیف مهربانی شامل کیف ، دفترچه ، مداد ، پاکن ، خودکار ، مداد رنگی ، جا مدادی، تراش ، خط کش به دانش آموزان غرب جزیره قشم و جزایر هرمز ،هنگام  و لارک  اهدا گردید.
کمساری گفت : این فعالیت در راستای ترغیب و تشویق کودکان  کم توان و بی بضاعت غرب جزیره قشم و جزایر وابسته و رفع بخشی از مشکلات و موانع تحصیلی قشر آسیب پذیر جامعه انجام شده است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم  ضمن تشکر از حمایت های بی دریغ مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت : در پی دستور ایشان مبنی بر حفظ کرامت انسانی خانواده های نیازمند، رشد علمی و فرهنگی خانواده ها در جهت بهبود سبک زندگی ومعیشت این خانواده ها مورد توجه قرار گیرد از این رو این اداره کل با آغاز این اقدام فرهنگی هر هفته جهت ایجاد نشاط و شادابی در بین کودکان و نوجوانان جزیره زیبای قشم با برپایی جشنواره هنرمند درون من در روستاها فعالیت فرهنگی و هنری خود در نیمه دوم سال را با جدیت آغاز نموده است .
وی در پایان از حمایت و همراهی مهندس کمالی عضو هیات مدیره و معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم در جهت هر چه بهتر برگزار شدن فعالیت های فرهنگی و هنری  تشکر و قدردانی  نمود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید