نمایش جزییات خبر
۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۳:۱۸

برگزاری سومین دوره از جشنواره نقاشی کودکان و نوجوانان "هنرمند درون من " / روستاهای کوشه و کاروان قشم، میزبان هنرمندان کوچک جزیره

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری سومین دوره از جشنواره نقاشی کودک و نوجوان با موضوع "هنرمند درون من" در روستاهای کوشه و کاروان جزیره قشم خبر داد.
برگزاری سومین دوره از جشنواره نقاشی کودکان و نوجوانان "هنرمند درون من " /  روستاهای کوشه و کاروان قشم، میزبان هنرمندان کوچک جزیره

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد منطقه آزاد قشم ، علیرضا کمساری با اعلام این خبر اظهار داشت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم با همکاری کانون هنر و انجمن هنرهای تجسمی قشم با برگزاری این جشنواره به صورت دوره ای در روستاهای زیبای جزیره به دنبال کشف و پرورش استعدادهای هنری سراسر جزیره می باشد .
وی افزود: روستاهای کوشه و کاروان روز پنج شنبه سوم آبان ماه میزبان برگزاری سومین  دوره جشنواره "هنرمند درون من" با برگزاری مسابقات نقاشی و مسابقات مهیج ورزشی گروهی هستند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم با اشاره به تاکید معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری این سازمان مبنی بر لزوم برخورداری کودکان و نوجوانان جزیره از آموزش های پایه ای و فرهنگ سازی اصولی در قالب انیمیشن های آموزشی، ادامه داد: هم زمان با برپایی این جشنواره با پخش انیمیشن های هدفمند برای کودکان و نوجوانان شرکت کننده، سعی داریم در فرهنگ سازی به این گروه سنی در حوزه های مختلف اجتماعی، نقشی عمده ای ایفا کنیم.
شایان ذکر است، سومین دوره از جشنواره نقاشی کودک و نوجوان با موضوع "هنرمند درون من  "، ساعت 15 روز پنج شنبه سوم آبان ماه در روستاهای کوشه و کاروان  جزیره قشم به صورت هم زمان برگزار شده و درخاتمه  به نفرات برتر جوایزی اهدا خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید