نمایش جزییات خبر
۲۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۳:۳۵

تغییر زمان برپایی سومین نمایشگاه لباس عاشورایی

مراسم افتتاحیه سومین نمایشگاه لباس عاشورایی ساعت 10 صبح روز شنبه 28 مهرماه در سالن رودکی برگزار می‌شود.
تغییر زمان برپایی سومین نمایشگاه لباس عاشورایی

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاعرسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از هنرآنلاین، سید مهدی جعفری مدیر روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و مسئول اطلاع رسانی سومین نمایشگاه لباس عاشورایی از تغییر ساعت برپایی مراسم افتتاحیه سومین نمایشگاه لباس عاشورایی به دلیل تداخل این رویداد با مراسم تجلیل از گروه ارکستر سمفونیک دوران دفاع مقدس خبر داد.

جعفری گفت: مراسم افتتاحیه سومین نمایشگاه لباس عاشورایی ساعت 10 صبح روز شنبه 28 مهرماه در سالن رودکی برگزار می‌شود.

مدیر روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور ضمن عذرخواهی از این تداخل زمانی اظهار داشت: اگرچه یک ماه جلوتر برنامه ریزی برای مراسم افتتاحیه صورت گرفته بود و این داخل برنامه ای از جانب نمایشگاه نبوده اما تلاش خواهیم کردم مراسم با همان کیفیت برگزار شود.

او افزود: با توجه به فرصت اندک باقی بامانده و به منظور صرفه جویی در مصرف کاغذ و هزینه، کارت دعوتهای مراسم افتتاحییه بصورت الکترونیکی ارسال خواهد شد.

جعفری ضمن دعوت از تمام دست­اندرکاران حوزه مد و لباس کشور، هنرمندان و اهالی رسانه برای شرکت در مراسم گفت : این برنامه با حضور سید محمد مجتبی حسینی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان کشوری در سالن رودکی برگزار می‌شود. پس از مراسم افتتاحیه عموم مردم و علاقه‌مندان به فرهنگ پوشش عاشورایی از روز یکشنبه ٢٩م هرماه تا٤ آبان از ساعت ١٠ تا ١٨  می‌توانند از نمایشگاه بازدید کنند .

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید