نمایش جزییات خبر
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۸:۳۶

صالحی در دیدار با کارکنان فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان: 5هزار میلیارد ریال برای توسعه مناطق کمتر برخوردار با استان تفاهم نامه امضا شده است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان گفت: در 10 سفر برنامه ای به استان های کشور 5میلیارد ریال برای توسعه مناطق کمتر برخوردار تفاهم نامه به امضا رسیده است.
صالحی در دیدار با کارکنان فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان: 5هزار میلیارد ریال برای توسعه مناطق کمتر برخوردار با استان تفاهم نامه امضا شده است
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدعباس صتلحی با اعلام این خبر افزود: با توجه به اینکه فرهنگ در دنیای امروز آماج حملات جنگ نرم و ناتوی فرهنگی است، به باور من افسران این جنگ نابرابر، شما کارکنان فرهنگ و ارشاد اسلامی و خادمان فرهنگ و هنر و رسانه هستید.
وی افزود: شما کارکنان فرهنگ و ارشاد اسلامی و خادمان فرهنگ و هنر و رسانه اید و فراهم آورندگان زمینه و بستر برای تولید آثار و کالاهای فرهنگی و هنری فاخر و پیام دار و متعهد و شورآفرین و نشاط بخش هستید.
صالحی گفت: حضور و نشست با همکاران در استان ها مجالی را پدید می آورد تا بتوانیم با شنیدن سخنان آن ها قدم های توسعه محوری را برای فرهنگ و هنر برداریم.
وی به تبیین و نیاز به نقشه راه در انجام فعالیت ها اشاره کرد و ابراز داشت: تاکنون به ده استان سفر کرده ایم و در هر استان ادارات کوشیده اند با بهره مندی از ظرفیت استانداری و دیگر دستگاه ها و مشخص کردن اهداف و جایگاه خود قدم هایی را بردارند.
وی ضمن تاکید به توجه بر منزلت ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی در سطح استان ها، اظهار داشت: زمانی فعالیت های ما دیده می شود که جایگاه ادارات ما در سطح هر استان مشخص و تقویت شود.
صالحی با اشاره به وجود 2400 نیروی قراردادی در ادارات سراسر کشور ادامه داد:  تلاش هایی برای تبدیل نیروهای قراردادی به پیمانی، برابری معیشتی و ارتقاء شغلی  انجام گرفته شده است و می کوشیم رفته رفته این موضوع را سامان ببخشیم و دغدغه ها و امنیت شغلی  آن ها را کاهش دهیم.
وی به مسئله افزایش فوق العاده کارکنان و نامه نگاری ها برای بهبود آن اشاره کرد و گفت: ما امیدواریم که بتوانیم منابع کافی را برای این مهم فراهم کنیم.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان به تفاهم نامه منعقد شده با استانداری گلستان اشاره کرد و گفت: امیدواریم با محقق شدن مفاد این تفاهم نامه بتوانیم فضای بهتری را برای فرهنگ و هنر گلستان فراهم آوریم.
اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید