نمایش جزییات خبر
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۵:۱۹

در دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم با امام جمعه شهرستان قشم عنوان شد؛ نقش آفرینی فرهنگ در افزایش آگاهی و بینش اجتماعی

در دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی منطقه آزاد قشم با امام جمعه شهرستان قشم وضعیت فرهنگی منطقه مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
در دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم  با امام جمعه شهرستان قشم عنوان شد؛ نقش آفرینی فرهنگ در افزایش آگاهی و بینش اجتماعی

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم، در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم  بر اهمیت ارتقا  سطح خدمات فرهنگی تاکید کرد و اظهار داشت: فرهنگ در افزایش آگاهی و بینش اجتماعی نقش بسیار مهم و اساسی دارد و ارتقا خدمات فرهنگی باید در اختیار عموم مردم شهرستان قرار گیرد.

وی به لزوم تعامل و انسجام بین نهادها و متولیان امور فرهنگی اشاره کرد و افزود: یکی از نیازهای مهم در همه حوزه‌های فرهنگی تعامل، همکاری، همدلی و انسجام بین متولیان این حوزه است.

در این دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی منطقه آزاد قشم به ارائه  گزارشی  از وضعیت  فرهنگی منطقه پرداخت و بیان داشت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم متولی اصلی پیگیری امور  فرهنگی- هنری جزیره قشم و جزایر تابعه  می باشد.

علیرضا کمساری به تشریح ساختار مستقل  اداره کل  و پیگیری ماموریت ها، اهداف  و وظایف وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی در چارچوب  قوانین و مقررات مناطق آزاد در جزیره قشم  پرداخت و افزود:  این اداره کل همچنین به عنوان یکی از مدیریت های مجموعه معاونت فرهنگی، اجتماعی وگردشگری سازمان منطقه آزاد قشم فعالیت داشته  و خدمات خود را به عموم ساکنان جزیره ارائه می دهد.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم  با اجرای سیاست ها، خط مشی، مقررات، ضوابط و آیین نامه های عمومی و خاص وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این منطقه به تقویت روح تحقیق، تتبع و ابتکار در زمینه های فرهنگی، هنر اسلامی و ایرانی پرداخته و با برنامه ریزی دقیق برای کارهای فرهنگی و زیر مجموعه های آن به رشد و توسعه این فعالیت ها کمک شایانی کرده و می کند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید