نمایش جزییات خبر
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۳:۴۶

صالحی عنوان کرد: نیازمند ارتباط گسترده‌تر بین صدا و سیما و نمایشگاه قرآن هستیم

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز در چهل و هشتمین جلسه کمیسیون فعالیت‌های تبلیغی و ترویجی قرآن کریم با اشاره به ضرورت تعامل هرچه بیشتر صدا و سیما و نمایشگاه قرآن گفت: نسبت این نمایشگاه با رسانه باید عمیق باشد و ‌در حال حاضر این نسبت محدود است، به این ترتیب فضای ارتباط رسانه و نمایشگاه باید جدی‌تر برقرار شود تا ارتباط رسانه و نمایشگاه به صورت عام و‌ گسترده رخ دهد.
صالحی عنوان کرد:  نیازمند ارتباط گسترده‌تر بین صدا و سیما و نمایشگاه قرآن هستیم

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سید عباس صالحی در ادامه با بیان اینکه نمایشگاه قرآن یک تابلوی آبرومند برای جامعه قرآنی است اظهار داشت: این نمایشگاه باید در شان جامعه قرآنی برگزار شود از این رو مجموعه پیشنهادها درباره نمایشگاه قرآن باید در راستای برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه بعدی قرآن کریم جدی گرفته شود.

وی ادامه داد: با پایان نمایشگاه قرآن کریم باید یک‌ دبیرخانه دائمی در طی سال فعالیت کند تا بتواند در راستای برگزاری بهتر نمایشگاه در دوره بعدی تمام زوایا را بررسی کند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی یادآور شد: از سوی دیگر درباره برگزاری نمایشگاه قرآن کریم باید اصالت، سیاست، رویکرد و مشارکت‌ها را به شکل حداکثری مورد بهره‌برداری قرار دهیم.

وی افزود: نمایشگاه قرآن تنها متعلق به معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیست بلکه باید با این نگاه که نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران با مشارکت ملی برگزار می‌شود گامی به سوی برگزاری این نمایشگاه برداریم و هرسال برهمین اساس و با یک تراز بهتری مسابقات را برگزار کنیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره رویکرد رسانه‌ای نسبت به نمایشگاه قرآن و تعامل هرچه بهتر صدا و سیما با برگزار کنندگان این رویداد قرآنی گفت: رویکرد رسانه‌ای ما باید برای نمایشگاه قرآن مشخص شود، در اصل ارتباط رسانه و نمایشگاه باید به صورت عام و‌ گسترده رخ دهد.

صالحی در پایان خاطرنشان کرد: نسبت این نمایشگاه با رسانه باید عمیق باشد و ‌در حال حاضر این نسبت محدود است، به این ترتیب فضای ارتباط رسانه و نمایشگاه باید جدی‌تر برقرار شود.

 

 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید