نمایش جزییات خبر
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۸

بیشترین و کمترین آمارثبت نام استانی بیمه درمان تکمیلی صندوق اعتباری هنر

بر اساس آمار ثبت نام بیمه درمان تکمیلی اهالی فرهنگ، هنر و رسانه ، بالاترین تعداد ثبت نام شدگان بیمه درمان تکمیلی درسال 97 مربوط به دو استان تهران و البرز است.
بیشترین و کمترین آمارثبت نام استانی بیمه درمان تکمیلی صندوق اعتباری هنر

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از صندوق اعتباری هنر، با توجه به ضرورت فراهم سازی زمینه سلامت جامعه فرهنگی و هنری کشور صندوق اعتباری هنر با ایجاد پوشش های درمانی تکمیلی برای اعضاء در سراسر کشور تلاش نموده امکان خوبی برای تامین بخش مهمی از هزینه های مازاد بر تعرفه های بیمه تأمین اجتماعی بیمه شدگان و افراد تحت تکفل ایجاد نماید.
بر اساس آمارهای موجود از کل متقاضیان بیمه درمان تکمیلی سال 97، استان «تهران» با سهم بیش از60 درصد از جمعیت کل ، بالاترین سهم را از میان استان‌های کشور به خود اختصاص داده است.
استان‌های « البرز »، «اصفهان»، «گیلان»، «خراسان رضوی » و «قم » پس از استان تهران قراردارند.
کمترین آمار ثبت نام بیمه درمان تکمیلی به ترتیب مربوط به استان‌های «کردستان»،«کهگیلویه و بویراحمد»، «خراسان شمالی»، « خراسان جنوبی » و «سیستان و بلوچستان» است.
شایان توجه است؛ از ابتدای قرارداد سالجاری بیمه درمان تکمیلی صندوق اعتباری هنر با شرکت بیمه سرمد تاکنون به بیش از 4100 پرونده ثبت شده در سامانه بیمانو رسیدگی و طی 61 مرحله خسارت مستقیم به بیمه شدگان سراسر کشور پرداخت شده است.


اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید