نمایش جزییات خبر
۹ آذر ۱۳۸۹ ۱۱:۱۹

تشریح جزئیات اولین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال در بوشهر

شفیعی مدیر کل ارشاد بوشهر رسانه های دیجیتال با تشریح برنامه‌های اولین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال گفت: در سال 88 حدود شش هزار سایت ثبت شده در سامانه وزارت ارشاد داشتیم که این تعداد الان به 15 هزار سایت رسیده‌ است که از این تعداد 54 سایت در استان بوشهر فعالیت می نمایند.

شفیعی مدیر کل ارشاد بوشهر رسانه های دیجیتال  با تشریح برنامه‌های اولین نمایشگاه  رسانه‌های دیجیتال گفت: در سال 88 حدود شش هزار سایت ثبت شده در سامانه وزارت ارشاد داشتیم که این تعداد الان به 15 هزار سایت رسیده‌ است که از این تعداد 54 سایت در استان بوشهر فعالیت می نمایند.به گزارش روابط عمومی ارشاد بوشهر ،شفیعی گفت: ما برای رسانه‌ها ی دیجیتال در سه حوزه ساماندهی، حمایت و فرهنگسازی اقدام کرده‌ایم.

 

وی افزود: قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم‌افزارهای رسانه‌ای تصویب شده که ساز و کار تکثیر حامل‌های محتوای دیجیتال در کشور را نظام‌مند می‌کند.

وی با اشاره به حضور محصولات نرم افزاری دستگاه های فرهنگی و همچنین پایگاه های خبری استان ، اظهار امیدواری کرد با توجه به نقش و اهمیت اینگونه نمایشگاه ها  در توسعه  فرهنگی استان ، از استقبال خوب عموم بهره مند گردد.

شفیعی در ادامه به کارنامه نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال در استانهای دیگر پرداخت و گفت: نمایشگاه امسال در بوشهر دارای 150 غرفه که در فضایی بالغ بر 1000 مترمربع در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی جا داده می‌شوند، برگزار خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به حضور بیش از 30شرکت در نمایشگاه امسال آمادگی وزارتخانه متبوعش را برای حضور پررنگ‌تر رسانه‌های دیجیتال بوشهر اعلام کرد.

در ادامه شفیعی با اعلام بازه زمانی 15 تا 21 آذر به عنوان زمان برگزاری نمایشگاه، از رشد کمی و کیفی اولین دوره از نمایشگاه سخن گفت و یادآور شد: اگر شرایط اجازه می‌داد و فضای بیشتری از محل دائمی نمایشگاهها در اختیار ما قرار می‌گرفت، حتی دو برابر  تعدادی که در حال حاضر حضور یافته‌اند می‌آمدند.

بوشهر
اشتراک در
کلیدواژه ها: تشریح جزئیات اولین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال در بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید