نمایش جزییات خبر
۱۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۲

برپایی بزرگترین مسابقه نقاشی در قشم همزمان با روز جهانی کودک / کودکان جزیره پیام آوران صلح و دوستی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برپایی بزرگترین مسابقه نقاشی کودک از سری برنامه های "هنرمند درون من" با شعار صلح و دوستی در جزیره قشم خبرداد.
برپایی بزرگترین مسابقه نقاشی در قشم همزمان با روز جهانی کودک / کودکان جزیره پیام آوران صلح و دوستی
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم، علیرضا کمساری اعلام کرد: کودکان جزیره قشم همزمان با روز جهانی کودک (16 مهر ماه) هنر و احساس درونی خود را با ترکیبی از نقش و رنگ به نمایش می گذارند.
وی ادامه داد: کودکان قشمی به عنوان آینده سازان این بخش از جامعه اسلامی در بزرگترین مسابقه نقاشی کودک، نقش تاثیرگذار خود در الگو سازی مسائل فرهنگی و اجتماعی را با استفاده از هنر نقاشی محک می زنند.
به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم، این رویداد فرهنگی شامگاه دوشنبه شانزدهم مهرماه جاری همزمان با روز جهانی کودک در بلوار ولیعصر پیاده روی مجاور مجتمع سیتی سنتر۲ از ساعت  ۱۸ الی ۲۱ به همراه برنامه های فرهنگی و اهدای کتاب به کودکان برگزار خواهد شد.
بنا به این گزارش، کودکان جزیره قشم نیز همانند دیگر کودکان کشورمان و نقاط مختلف دنیا در روز جهانی کودک با برپایی آئین های مختلف از جمله نقاشی، هوا کردن بادکنک های رنگارنگ و آنان که در جوار سواحل زندگی می کنند با رفتن به دریا و شن بازی این روز را جشن می گیرند.
شرکت برای عموم کودکان در این برنامه فرهنگی آزاد می باشد .
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید