نمایش جزییات خبر
۱۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱

ثبت بیش از 722 هزار سند درمانی در سامانه بیمانو

طی یکسال گذشته بیش از 722 هزار سند درمانی در سامانه بیمانو بارگذاری و ثبت شده است.
ثبت بیش از 722 هزار سند درمانی در سامانه بیمانو

به گزارش روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، از طریق مشارکت اعضاء صندوق اعتباری هنر در پیگیری غیرحضوری هزینه های درمان از طریق سامانه بیمانو، بیش از 94 درصد هزینه های بیمه درمان تکمیلی اعضاء به صورت غیر حضوری دریافت شده است

طی یک سال گذشته بیش از 722 هزار سند درمانی در این سامانه ثبت و بارگذاری شده است. این اسناد مربوط به 328 هزار هزینه درمان است.

سامانه جامع خدمات الکترونیک درمان ( بیمانو) در سال 96 با هدف تسهیل و تسریع در ارائه خدمات به بیمه شدگان صندوق اعتباری هنر، نظارت بر عملکرد شرکت های بیمه و ارتقای پاسخگویی و ارائه اطلاعات شفاف به اهالی فرهنگ، هنر و رسانه طراحی شد.

از طریق این سامانه اعضاء در هر زمان و مکان می توانند مدارک هزینه های پزشکی خود را بارگذاری نمایند. همچنین امکان مشاهده وضعیت اسناد درمانی وریز هزینه های دریافتی بیمه شده اصلی و افراد تحت تکفل به تفکیک نیز در این سامانه امکانپذیر است.

سامانه بیمانو این امکان را فراهم نموده است که بیمه شده بعد از بارگذاری و اطمینان از تکمیل مدارک مورد نیاز، نسبت به ارسال اصل مدارک از طریق پست اقدام نماید. به این ترتیب از مراجعات حضوری به طور قابل ملاحظه ای کاسته شده است.

 

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید