نمایش جزییات خبر
۹ مهر ۱۳۹۷ ۲۰:۰۶

در جزیره قشم برگزار می شود: جشنواره نقاشی کودک و نوجوان با عنوان"هنرمند درون من"

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری جشنواره نقاشی کودک و نوجوان با موضوع "هنرمند درون من" در ساحل روستای کووئی جزیره قشم خبر داد .
در جزیره قشم برگزار می شود: جشنواره نقاشی کودک و نوجوان با عنوان"هنرمند درون من"

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم، علیرضا کمساری با اعلام این مطلب بیان داشت: این جشنواره با همکاری انجمن هنرهای تجسمی قشم و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم در ساحل روستای کووئی برگزار می شود.
وی ادامه داد: جشنواره نقاشی کودک و نوجوان با موضوع "هنرمند درون من"با هدف ایجاد یک جریان فرهنگی- هنری ویژه کودکان و نوجوانان در جزیره قشم برگزار می شود تا به جوشش هنری در سطح جامعه و به ویژه نسل جدید کمک کند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم افزود: در این جشنواره افزون بر نمایش نقاشی های شرکت کنندگان، برنامه های متنوع و تفریحی همچون نقاشی گروهی و مسابقه طناب کشی نیز برای افزایش روحیه مشارکت و کار جمعی بین کودکان و نوجوانان طراحی شده است.
شایان ذکر است، جشنواره نقاشی کودک و نوجوان با موضوع "هنرمند درون من" روز پنج شنبه 12 مهرماه در ساحل روستای کووئی جزیره قشم برگزار شده، درخاتمه  به نفرات برتر جوایزی اهدا می شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید