نمایش جزییات خبر
۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۹

رئیس مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: تلاش مدیرمسؤول دریا در وحدت مطبوعات هرمزگان تحسین بر انگیز است

همایون امیرزاده، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تلاش مدیرمسؤول دریا در وحدت مطبوعات هرمزگان را تحسین برانگیز خواند.
رئیس مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: تلاش مدیرمسؤول دریا در وحدت مطبوعات هرمزگان تحسین بر انگیز است

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس، همایون امیرزاده صبح امروز در حاشیه عیادت از ایوب دبیری‌نژاد سرپرست خبرگزاری فارس استان هرمزگان و مدیرمسؤول روزنامه دریا در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهارداشت: سخن گفتن در مورد شخصیتی که بیش از 30 سال ارتباطی دوستانه با وی دارم در چنین شرایطی دشوار است و نقش اثر گذار ایشان در حوزه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و رسانه‌ای استان هرمزگان بر کسی پوشیده نیست.

وی در ادامه افزود: دبیری‌نژاد به عنوان فردی تاثیرگذار، با تمرکز بر حوزه فعالیت‌های رسانه‌ای در بنیان‌گذاری یک بنگاه خبری و رسانه‌ای تحت عنوان روزنامه دریا موفق عمل کرد و این نشریه با حضور وی، ضمن تاثیرگذاری‌های مختلف در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و حتی مسائل توسعه استان، به یکی از نشریات پرمخاطب و اثرگذار استان تبدیل شده است.

رئیس مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین تصریح‌کرد: وی با نظم منطقی، استمرار کاری و همچنین دقت نظر شخصی در حوزه مطبوعات، نشریه دریا را به جریانی اثرگذار در استان هرمزگان تبدیل کرده است.

امیرزاده، دبیری‌نژاد را فردی مشارکت‌جو در حوزه‌های اجتماعی و دارای سوابق اجرایی و آموزشی معرفی کرد و گفت: مردم استان هرمزگان قدرشناس تلاش خالصانه وی هستند.

وی در ادامه، صراحت در بیان مواضع اصولی را از دیگر ویژگی‌های شخصیتی مدیر مسؤول روزنامه دریا عنوان و خاطرنشان کرد: وی در حوزه رسانه و همچنین سایر حوزه‌ها، حتی در بحث مطالبات مردم، شخصیتی صادق و بدون ملاحظه دارد.

رئیس مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین اظهار داشت: کادرسازی در حوزه فعالیت رسانه‌ای یکی از اقدامات خوب و شایسته ایوب دبیری‌نژاد است که ثمره آن در استان با بروز چهره‌های مطبوعاتی جدید قابل مشاهده است.

مدیر اسبق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان افزود: دبیری‌نژاد در خیلی از موارد در توازن بخشیدن به حوزه‌های فرهنگی اجتماعی استان هرمزگان برای جلوگیری از شنیده شدن یک صدای واحد و در چندصدایی کردن حوزه مطبوعات موفق عمل کرده است.

امیرزاده با اشاره به تلاش مدیر مسؤول روزنامه دریا در استان هرمزگان گفت: وی در ابتدا این مجموعه را با سختی‌های فراوانی راه‌اندازی کرد اما با گذشت زمان این نشریه علاوه بر تثبیت هویت و جایگاه خود  در عرصه مطبوعات استان هرمزگان، زایش‌هایی داشت و توانست این حوزه را متکثر کند.

رئیس مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دبیری‌نژاد در سایر حوزه‌ها، فردی فعال، بی‌تعارف و مطالبه‌گر به‌نفع مردم است، این ویژگی‌ها را در طول دوره آشنایی 30 ساله و همکاری مستمر بیش از 10 سال با وی، سراغ دارم.

وی در ادامه اذعان داشت: شفای عاجل فعال رسانه‌ای استان را از خداوند منان خواستارم که وی پس از بازگشت به شرایط عادی، همچنان به عنوان نیرویی توانمند در استان نقش آفرینی کند.

امیرزاده تاکیدکرد: ظهور و بروز استعدادها و ظرفیت‌هایی مثل دبیری‌نژاد در استان هرمزگان فارغ از هرنگاه سیاسی باید مغتنم شمرد، چرا که هرمزگان برای توسعه پیش برنده نیازمند بهره‌مندی از همه استعدادهای درون‌زا می‌باشد و در چنین شرایطی اقتضا می‌کند  ، از ظرفیت‌های اندک  استان هوشمندانه صیانت شود

رئیس مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان تاکید کرد: اگر به توسعه همه جانبه استان هرمزگان می‌اندیشیم باید مشی  مشارکت‌جو و مطالبه‌گری افرادی نظیر دبیری‌نژاد را در همه سلایق متنوع  سیاسی فرهنگی ‌اجتماعی تکثیر کنیم و بجای اتخاذ شیوه‌های محدودسازی تنگ نظرانه وجود این گونه استعدادها را به عنوان فرصت‌های تعادل بخش مغتنم بشماریم.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید