نمایش جزییات خبر
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۵:۳۸

همزمان با سراسر کشور در قشم برگزار می شود؛ سومین آزمون جامع مهارتی هنر و بیست و ششمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی کار و دانش

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری سومین آزمون جامع مهارتی هنر و بیست و ششمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی کار و دانش در جزیره قشم هم زمان با سراسر کشور خبر داد.
همزمان با سراسر کشور در قشم برگزار می شود؛ سومین آزمون جامع مهارتی هنر و بیست و ششمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی کار و دانش

به گزارش روابط عمومی روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم ، علیرضا کمساری با اعلام این خبر بیان داشت: این آزمون ها در چهار رشته مدیریت برنامه ریزی و امور خانواده، طراحی صفحات وب، گرافیک کامپیوتری و صفحه آرایی ساعت 10 صبح روز جمعه بیست و سوم شهریور ماه برگزار می شود.

وی افزود: 63 متقاضی در آزمون جامع مهارتی هنر و 25 شرکت کننده نیز در آزمون ادواری استانداردهای مهارتی کار و دانش در دو مرحله تئوری و عملی به رقابت می پردازند.

به گفته کمساری، مرحله تئوری این آزمون ها در سالن امتحانات هنرستان کار و دانش ولایت قشم و آزمون عملی در محل موسسه فرهنگی هنری جهانگیر برگزار می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم در توضیح بیشتر عنوان کرد: آزمون ادواری آزمونی است که بصورت دوره ای برای تعیین مهارت افرادی که به هر نحو ممکن مهارتی را کسب کرده اند، براساس استانداردهای مهارتی کار و دانش برگزار می شود که حداقل ٣٢ واحد و حداکثر ٤٤ واحد از دروس برنامه آموزش مهارتی رشته های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را در بر می گیرد.

گفتنی است، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم به نمایندگی دفتر آموزش و توسعه فعالیت‌های هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور، هرساله مجری برگزاری آزمون جامع مهارتی هنر و آزمون ادواری استانداردهای مهارتی کار و دانش هم زمان با سراسر کشور است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید