نمایش جزییات خبر
۸ شهریور ۱۳۹۷ ۲۱:۳۴

نشست صمیمانه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم به مناسبت هفته نیروی انتظامی با فرماندهی انتظامی شهرستان قشم

علیرضا کمساری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با سرهنگ الهی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قشم دیدار و گفتگو کرد.
نشست صمیمانه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم به مناسبت هفته نیروی انتظامی با فرماندهی انتظامی شهرستان قشم

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد  قشم ، علیرضا کمساری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم با سرهنگ الهی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قشم دیدار و گفتگو کرد.

در این نشست که به مناسبت هفته نیروی انتظامی با سرهنگ الهی فرمانده انتظامی  شهرستان در مقر فرماندهی این یگان انجام شد ابتدا مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم ،ضمن تشکر و قدردانی و تبریک انتصاب فرمانده، انتظامی قشم و هفته نیروی انتظامی در رابطه با رئوس فعالیت های فرهنگی و هنری جزیره گزارشی را ارائه  و گفت: جزیره قشم دارای پتانسیل بسیار خوب فرهنگی و هنری است و دارای مفاخر و مشاهیر و مواریث معنوی  و بواقع  شهرستانی فرهنگی و هنری است باید مسئولین نگاه ویژه ای به این موضوع داشته باشند.

در این دیدار علیرضا کمساری ضمن تقدیر وتشکر از زحمات فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان در خصوص برگزاری نظم و امنیت و همکاری با اصحاب فرهنگ و هنر جزیره قشم قدردانی کرد.

مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم افزود: دستگاه‌های فرهنگی، علمی، اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، نظامی و انتظامی شهرستان  در شورای فرهنگ عمومی، بستر بسیار خوبی را برای ارتقا، افزایش و بهبود فرهنگ در شهرستان فراهم کرده و باید از این ظرفیت، بهترین استفاده را ببریم.

در این دیدار نیز فرمانده جدید نیروی انتظامی جزیره قشم ضمن خیرمقدم گفت:نیروی انتظامی در خصوص برگزاری نظم و امنیت در راستای منویات مقام معظم رهبری نقش حساس خود چون همیشه به نحو احسن ایفا خواهد کرد.سرهنگ الهی نقش دستگاه های فرهنگی را در کاهش معظلات اجتماعی مهم ارزیابی کرد و ضمن تأکید بر تعامل نیروی انتظامی با دستگاه های فرهنگی هنری شهرستان ،افزود:نیروی انتظامی براساس وظایف محموله در خدمت آحاد مردم شهرستان قشم خواهدبود

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید