نمایش جزییات خبر
۱۱ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۲۳

ادای احترام اصحاب رسانه همدان به مقام شامخ شهدا

در نخستین روز از هفته خبرنگار، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و اصحاب رسانه همدان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند
ادای احترام اصحاب رسانه همدان به مقام شامخ شهدا

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان ،صبح امروز و همزمان با آغاز گرامیداشت هفته خبرنگار، اهالی رسانه استان همدان ضمن حضور بر سر مزار شهید سرلشکر حاج حسین همدانی، به شهدای هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کردند.
در این مراسم سعید شاهرخی معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان، علیرضا درویش‌نژاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان، ناصر محمودی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان، مهرداد حمزه مدیرعامل خانه مطبوعات استان و جمعی از اهالی رسانه استان حضور داشتند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان در این مراسم اظهار کرد: همه ما برای حفظ آرمان‌های نظام باید عهد خود را با شهدا محکم کرده و در راستای تحقق اهداف این بزرگان حرکت کنیم.

وی زحمات رسانه‌ها را ارزشمند دانست و گفت: رسانه‌ها همواره در کنار مدیران اجرایی فعال هستند و باید این بزرگواران را ارج نهاد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان نیز با بیان اینکه روز خبرنگار روز ارزش نهادن به قلم و اطلاع‌رسانی است، گفت: در نخستین روز از هفته خبرنگار در کنار شهدای گرانقدر حاضر شدیم تا با آرمان‌های این بزرگان تجدید میثاق کنیم.

علیرضا درویش‌نژاد بیان کرد: از مدیران استان برای حضور در این مراسم قدردانی می‌کنم و امیدوارم همواره یاد و نام شهدا در دل‌هایمان ماندگار باشد.

خبرنگاران و اصحاب رسانه استان همدان در ادامه با حضور بر سر مزار شهدای فرهنگی و رسانه استان و همچنین شهید خوش‌لفظ، قرائت فاتحه داشتند.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید