• اخبار

اطلاعیه صندوق اعتباری هنر در باره ثبت نام بیمه درمان تکمیلی مشمولین طرح تکریم و مستمری

اطلاعیه صندوق اعتباری هنر در باره ثبت نام بیمه درمان تکمیلی مشمولین طرح تکریم و مستمری
برای اولین بار در صندوق اعتباری هنر امکان پرداخت اقساطی حق بیمه درمان تکمیلی مشمولین طرح تکریم و مستمری فراهم شد. مدت زمان ثبت نام تمدید نخواهد شد.

به منظور خدمات رسانی هرچه بیشتر به عزیزان مشمول طرح تکریم و مستمری صندوق اعتباری هنر، برای اولین بار ترتیبی اتخاذ گردیده تا این عزیزان با مراجعه به وب سایت صندوق به ‌نشانی www.honarcredit.ir تا پایان روز پنج شنبه 21 تیرماه از مزایای پرداخت اقساطی حق بیمه درمان تکمیلی بهره مند شوند.
لازم به ذکر است؛ مشمولین طرح تکریم و مستمری می توانند حق بیمه سالانه خود و افراد تحت تکفل را به صورت تقسیط از محل مقرری ماهانه پرداخت نمایند. چنانچه مبلغ حق بیمه بیشتر از دریافتی تا پایان سال باشد مابه التفاوت آن در ابتدا نقداً دریافت می شود و مابقی به صورت ماهانه کسر می گردد.

 شرح خدمات و سقف هزینه پرداختی بیمه تکمیلی امسال اعضای صندوق اعتباری هنر همانند سال گذشته در قالب سه طرح «امید»، «آرامش» و «رفاه» ارائه شده و هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران می‌توانند از بین این طرحها نسبت به انتخاب یک طرح اقدام کنند.
این نکته را باید در نظر داشت که طرح انتخابی فرد اصلی برای افراد تحت تکفل نیز یکسان است. همچنین مبلغ طرح انتخابی برای هر نفر تحت پوشش به صورت مجزا خواهد بود.

لازم به تاکید است:  خدمات بیمه تکمیلی این دوره از تاریخ 97/4/1 تا 98/3/31 برقرار خواهد بود.

  مدت زمان ثبت نام بیمه تکمیلی اعضای صندوق اعتباری هنر به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۳
  • اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500