نمایش جزییات خبر
۵ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۴۳

مراسم تکریم و تجلیل از اولین روزنامه فروش ایران و جهان انجام شد

مراسم تکریم و تجلیل از اولین روزنامه فروش ایران و جهان ، به همت معاونت امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و خانه مطبوعات البرز برگزار شد.
مراسم تکریم و تجلیل از اولین روزنامه فروش ایران و جهان انجام شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز ، به همت خانه مطبوعات استان البرز و معاونت امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل، پنجشنبه ٩٦/۱۲/۳ ‌ در سالن اجتماعات اداره کل مراسم تکریم و تجلیل  از محمد ابراهیم رنجبر امیری قدیمی ترین روزنامه فروش ایران و جهان که نامش در کتاب گینس نیز ثبت شده ، مصادف با سال روز تولد ۹٠ سالگی او ‌انجام شد .
در این مراسم صمیمی ، جعفری قهدریجانی ، سرپرست معاونت امور فرهنگی و رسانه ای از حضور خانواده بزرگ اصحاب رسانه به دلیل بجا آوردن مکارم اخلاقی و همدلی با پیر رسانه ای استان البرز که پیشکسوت جهانی  و  تاریخ زنده صنعت روزنامه است تشکر و قدردانی کرد.
رنجبر امیری علاوه بر ٨۰ سال فعالیت در عرصه های مختلف رسانه ای مکتوب تالیف سه کتاب را نیز در کارنامه خود دارد و مشغول  نوشتن کتاب جدیدش است و هنوز هم شور و تکاپوی تلاش در این عرصه را دارد.
در پایان این مراسم از طرف اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرز، ‌خانه مطبوعات ‌استان البرز، کمیته پیشکسوتان خانه مطبوعات ‌و . . . هدایایی به رسم یادبود به آقای رنجبر امیری اهداء گردید . 
برای این عزیز که حضورش موجب برکت و افتخار جامعه مطبوعاتی استان البرز است آرزوی سلامتی و تندرستی داریم .
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید