نمایش جزییات خبر
۸ آذر ۱۳۸۹ ۱۱:۵۲

شب‌ شعر استانی «بسیج، ولایت و جنگ نرم» در شازند برگزار شد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شازند از برگزاری شب شعر استانی «بسیج، ولایت و جنگ نرم» در این شهرستان خبر داد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شازند از برگزاری شب شعر استانی «بسیج، ولایت و جنگ نرم» در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی  ، «عباس کمندلو»، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شازند گفت: این شب شعر با حضور شاعران برتر استان، ششم آذرماه در سالن آمفی‌تئاتر شازند برگزار می‌شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شازند تصریح کرد: با اعلام فراخوان ارسال آثار شاعران استانی، 120 اثر از 40 شاعر به اداره ارشاد ارسال شد که در روز برگزاری مراسم از شاعران برتر تجلیل می‌شود.

وی تصریح کرد: این شب شعر میهنی‌ آیینی با موضوعات بسیج، ولایت، جنگ نرم و همت مضاعف و کار مضاعف برگزار می‌شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شازند در ادامه از برگزاری نمایشگاه کتاب با موضوع دفاع مقدس، بسیج و جنگ نرم خبر داد و گفت: در این نمایشگاه که روز گذشته در سالن آمفی تئاتر شازند گشایش یافته است، بیش از 250 عنوان کتاب در قالب یک‌هزار جلد با 50 درصد تخفیف در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

کمندلو ادامه داد: این نمایشگاه به مدت یک هفته دایر است که در کنار آن نیز نمایشگاه آثار هنری هنرمندان بسیجی با ارائه 115 اثر خوشنویسی، 18 اثر طراحی، 20 اثر نقاشی و 30 اثر خبری به معرض نمایش گذاشته شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شازند در پایان خاطرنشان کرد: تجلیل از کتابداران نمونه مساجد، برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی و هنری و غیره از دیگر برنامه‌های این اداره در دهه ولایت و بسیج است.

مرکزی
اشتراک در
کلیدواژه ها: شب‌ شعر استانی «بسیج، ولایت و جنگ نرم» در شازند برگزار شد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید