نمایش جزییات خبر
۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۱۴:۱۲

با حضور وزیر ارشاد ؛ کتاب نظام نامه جامع کتابخانه های مساجد کشور رونمایی شد

کتاب نظام نامه جامع کتابخانه های مساجد کشور با حضور" سید محمد حسینی" وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد.
با حضور وزیر ارشاد ؛ کتاب نظام نامه جامع کتابخانه های مساجد کشور رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل وزارت فرهنگ و  ارشاد اسلامی ، در این مراسم  که در حاشیه گردهمایی مسوولان و تقدیر از فعالان عرصه نماز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد ، محمدرضا رضایی نماینده رییس جمهور در امر اقامه نماز، بهمن دری معاون امور فرهنگی وزیر ارشاد و پدر شهید محمد جهان آرا نیز حضور داشتند.

در این کتاب که به همت دبیرخانه عالی ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد منتشر شده، در 10 فصل وضعیت کتابخانه های مساجد کشور تشریح شده است.

حجت الاسلام حمیدرضا ارباب سلیمانی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور در این مراسم با اعلام این مطلب که حدود 10 هزار کتابخانه باز و دارای مخزن در مساجد داریم از تلاش نویسندگان این اثر تقدیر و تشکر کرد.

کتاب نظام نامه جامع کتابحانه های مساجد کشور به همت ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور و نگارش سیدابوالفضل هاشمی و عباس گیلوری در 10 فصل و 327 صفحه و در سه هزار نسخه و به قیمت 80 هزار ریال به چاپ رسیده است.

گردهمایی مسوولان ستاد اقامه نماز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور " سید محمد حسینی " وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ،معاونین وزیر ارشاد و شماری از مسئولان فرهنگی و جمعی از فعالان عرصه نماز در سالن سینمایی این وزارتخانه برگزار شد.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید