نمایش جزییات خبر
۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۹:۴۰

با حضور وزیر ارشاد؛ برترین های هجدهمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها معرفی شدند

برگزیدگان هجدهمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها عصر امروز - شنبه - با حضور سید' محمد حسینی' وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار وحدت معرفی شدند.
با حضور وزیر ارشاد؛ برترین های هجدهمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، برترین های هجدهمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها و پایگاههای خبری به شرح ذیل است: 

در بخش مطبوعات سراسری با گرایش سرمقاله و یاداشت بهروز پورسینا از روزنامه اطلاعات، صالح اسکندری با گرایش مقاله سیاسی از روزنامه رسالت و محمد مهدی سیار با گرایش مقاله فرهنگی از روزنامه زمانه رتبه نخست را کسب کردند.

همچنین سید یاسر جبرائیلی با گرایش مقاله اقتصادی از روزنامه کیهان ، نیلوفر حاجی قاضی با گرایش مقاله اجتماعی از نشریه زن روز ، ایران واشقانی فراهانی با گرایش گزارش خبری از روزنامه ایران و مریم یوشی زاده با گرایش گزارش غیر خبری از روزنامه جام جم حائز رتبه اول شدند.

سجاد سفری دهکردی در قالب عکس خبری از روزنامه ایران ، "احمد معینی جم " با گرایش عکس غیر خبری از خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)، امید روح پرور با گرایش خبر از روزنامه قدس، حسین قدیانی با گرایش تیتر از روزنامه وطن امروز، امید مهدی نژاد با گرایش طنز مکتوب از هفته نامه پنجره و مهناز شایسته فر با گرایش مقالات تخصصی از نشریه مطالعات هنر اسلامی رتبه اول را کسب کردند.

همچنین در بخش خبرگزاری ها فاطمه کریمی با گرایش گزارش از خبرگزاری مهر، محسن رضایی با گرایش عکس از خبرگزاری مهر و محمود نکو نام و مریم سلیمی به طور مشترک با گرایش مصاحبه از خبرگزاری فارس موفق به دریافت رتبه اول این بخش شدند.

بر اساس این گزارش در بخش ویژه نیز محمد خطیب با موضوع تبیین نقش مطبوعاتی از روزنامه وطن امروز، افسانه بهار با موضوع رسالت مطبوعاتی از نشریه رسانه ، در بخش عکس ویژه محمد مهدی موذن با موضوع فرهنگ اسلامی از ایرنا، مهسا ماه پیشانیان با موضوع بیداری اسلامی و ملت های مسلمان از نشریه سه نگاه، رتبه های اول را از آن خود کردند.

در بخش پایگاه های اینترنتی نیز مریم خباز با موضوع گزارش از پایگاه جام جم آنلاین، فاطمه رحیمی با گرایش مصاحبه از تابناک و شاهرخ صالحی با گرایش تفسیر، تحلیل و خبر از پایگاه اینترنتی سوره سینما، رتبه های اول را به دست آوردند.

در بخش مطبوعات استانی با گرایش مقالات سیاسی ایمان ضیابری از هفته نامه هاتف، محمدامین خوش نیت با گرایش مقالات فرهنگی از نشریه مهد آزادی ، محمد تقی خسروی با گرایش مقالات اقتصادی از ماهنامه تاب، ناصر سعیدی با گرایش مقالات اجتماعی از نشریه ارمغان آذربایجان ، مهرداد تبریزی با گرایش گزارش خبری از نشریه نوید آذربایجان، احمد فیاض محمدآبادی با گرایش عکس غیر خبری از نشریه قدس( ویژه خراسان) و سید حسین حسینی با گرایش تیتر از روزنامه خراسان جنوبی رتبه های اول این بخش را دریافت کردند.

به رتبه های اول هر بخش پنج میلیون تومان جایزه نقدی و بورسیه تحصیل در دانشکده خبر خبرگزاری جمهوری اسلامی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد اعطا می شود.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید