نمایش جزییات خبر
۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵

با حضور وزیر ارشاد؛ اختتامیه هجدهمین جشنواره مطبوعات برگزار می شود

مراسم اختتامیه هجدهمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های اینترنتی با حضور "سید محمد حسینی" وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.
با حضور وزیر ارشاد؛ اختتامیه هجدهمین جشنواره مطبوعات برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، در این مراسم که عصر امروز شنبه 29 بهمن ماه در تالار وحدت تهران برگزار می شود با حضور " سید محمد حسینی " نفرات برگزیده بخش های مختلف جشنواره هجدهم معرفی و تجلیل می شو ند.

بر اساس این گزارش به نقل از روابط عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، 14 هزار و 20 اثر در شش بخش به دبیرخانه هجدهمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها ارسال شده بود که پس از ارزیابی آثار توسط 90 داور، 330 به مرحله نهایی راه یافت.

بر این اساس، مطبوعات و نشریات سراسری، خبرگزاری های رسمی، مطبوعات محلی و استانی، پایگاه های اینترنتی و نشریات دانشجویی شش بخش هجدهمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری هستند.

در بخش مطبوعات سراسری یک هزار و 725 اثر، مطبوعات استانی شش هزار و 876 اثر، خبرگزاری ها 537 اثر، پایگاه های اینترنتی 139 اثر و نشریات دانشجویی چهار هزار و 400 اثر به دبیرخانه جشنواره مطبوعات ارسال شد .

همچنین اصحاب رسانه  آثار تولیدی خود را در بخش ویژه با موضوعات تبیین نقش مطبوعات در جهاد اقتصادی، رسالت مطبوعات و تهذیب رسانه و اخلاق حرفه ای، طرح تحول اقتصادی، فرهنگ اسلامی و بیداری اسلامی و اتحاد مسلمانان جهان به دبیرخانه جشنواره هجدهم ارسال کردند.

اضافه شدن بخش ترجمه، برگزاری مستقل جشنواره از نمایشگاه، امکان ارسال آثار در بخش های قضایی و انتظامی و ارتقا کمی و کیفی جوایز نفرات برگزیده از جمله ویژگی های جشنواره مطبوعات هجدهم نسبت به جشنواره های سال های گذشته است.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید