نمایش جزییات خبر
۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۲۱:۵۷

با حضور وزیر ارشاد؛ اولین مجتمع رسانه های دیجیتال در استان قزوین به بهره برداری رسید

اولین مجتمع رسانه های دیجیتال در استان قزوین با حضور دکتر سید 'محمد حسینی' وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسوولان استانی به بهره برداری رسید
با حضور وزیر ارشاد؛ اولین مجتمع رسانه های دیجیتال در استان قزوین به بهره برداری رسید

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل وزارتت فرهنگ وارشاد اسلامی ،مدیر مجتمع رسانه های دیجیتال استان قزوین جمعه شب در حاشیه افتتاح این مجتمع فرهنگی آشناسازی مردم و استفاده از نرم افزارهای پاک برای ارتقای سطح علمی را از اهداف راه اندازی این مجتمع رسانه های دیجیتال عنوان کرد.

'سعید پور ایمانی' اظهار داشت: ظرفیت های خوبی برای برپایی این مجتمع ها پیش بینی شده و آشناسازی مردم با محصولات دیجیتال از مهم ترین رویکردهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در برپایی این مجتمع ه است.

پور ایمانی ادامه داد: مجتمع رسانه های دیجیتال استان قزوین به فراخور فعالیت خود، آموزش، تولید و توزیع انواع نرم افزارهای سالم و پاک را در حوزه های مختلف کارکردی در دستور کار خود دارد.

وی خاطر نشان کرد: این مجتمع به رایانه، نرم افزارهای تخصصی و عمومی و انواع لوازم جانبی مورد استفاده در این بخش مجهز است.

او اضافه کرد: مجتمع رسانه های دیجیتال استان قزوین در بخش های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، آموزشی، علمی، بازی های رایانه ای به نوجوانان و جوانان خدمات ارایه می دهد.

پورایمانی افزود: در خانه های فرهنگ دیجیتال از فرهنگ اصیل و بومی ایرانی استفاده می شود و این مراکز در رشد استعدادهای نوجوانان و جوانان بسیار تاثیرگذار هستند و همچنین فرهنگسازی و آشناکردن عموم مردم با فرصتها، چالشها و ارتقای سطح دانش و مهارت آنها از دیگر اهداف راه اندازی این مجتمع فرهنگی است.

به گفته وی، بسترسازی برای تولید انبوه محصولات فرهنگی دیجیتال با محتوایی متناسب باارزشهای نظام و ساماندهی و نظام مندکردن فعالیتهای فرهنگی در این استان از دیگر اهداف راه اندازی این مجتمع است.

ساخت و راه اندازی خانه فرهنگ دیجیتال از مصوبات دور سوم سفرهای استانی هیات دولت به استان قزوین است که امروز جمعه با حضور "سید محمد حسینی " وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی به بهره برداری رسید.

 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید