نمایش جزییات خبر
۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۱۵:۵۹

وزیر ارشاد تصریح کرد: در فضای مجازی نبردی تمام عیار را با دشمنان پیش رو داریم

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد : نبردی تمام عیار را با دشمنان در فضای مجازی پیش رو داریم که نیاز است با تولید محتوای بیشتری در این فضا تلاش شود.
وزیر ارشاد تصریح کرد: در فضای مجازی نبردی تمام عیار را با دشمنان پیش رو داریم

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی ،'سید محمد حسینی' روز جمعه در آیین اختتامیه جشنواره ملی 'کوثر پرفروغ' که در قم برگزار شد ،بر تولید فیلم های سینمایی ، تئاتر و موسیقی توسط نیروهای دلسوز و متعهد تاکید کرد و خواستار تشویق تولیداتی شد که بر فرهنگ و آموزه های دینی منطبق باشند.

وی تصریح کرد: هم اکنون دشمن همه توانش را برای تاثیرگذاری بر افکار و اندیشه های نوجوانان و جوانان ما بکار گرفته است.

حسینی گفت : تربیت نیروهای مومن و توانمند در عرصه فرهنگ و هنر و مبارزه با جنگ نرم از کانون های فرهنگی و هنری مساجد انتظار می رود.

وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی با تمجید از برگزاری جشواره ملی کوثر پر فروغ افزود: این جشنواره با حضور 19 استان برگزار شده است و اگر اطلاع رسانی بهتری انجام می شد شاهد حضور همه استان ها بودیم.

حسینی تاکید کرد: در حاشیه برگزاری جشنواره ها فرصت خوبی برای آموزش و هم اندیشی میان استان های مختلف بوجود می آید تا نقاط قوت تقویت و نقاط ضعف مرتفع شود.

عضو کابینه دولت دهم با اشاره به خطبه اخیر رهبرمعظم انقلاب در نماز جمعه تهران افزود : بسیاری از خبرگزاری های غربی گوشه هایی از آن خطبه گهربار را نقل کردند اما عظمت کلام به گونه ای است که مخالفان نیز نمی توانند برکات آن سخنان را کتمان کنند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به مسلمان شدن فرزند یک کارگردان آمریکایی در ایران افزود: هر کسی که عدالت خواه و ظلم ستیز باشد جذب اسلام می شود.

حسینی ادامه داد: اسلام مکتبی فراگیر و جهانی است و مرزهای جغرافیایی و تعصبات نمی تواند مانع از گسترش آن شود و اگر بتوانیم اسلام را به خوبی معرفی کنیم افرادی که دنبال گمشده ای هستند مسلمان می شوند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به این که قدرت آمریکا روز به روز به افول است افزود: نگاه دنیا به ایران است تا اسلام ناب را به جهانیان معرفی کند.

جشنواره ملی فرهنگی هنری کوثر پرفروغ با هدف گسترش فعالیت های فرهنگی و هنری خواهران در دو روز برگزار شد.

فراخوان آثار این جشنواره هفتم مهرماه امسال همزمان با میلاد حضرت معصومه (س) صورت گرفت و 550 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال و پس از بررسی، 57 اثر از 19 استان در 10 رشته هنری و ادبی برگزیده شد.

خوشنویسی ، نقاشی ، عکاسی ، وبلاگ نویسی ، مقاله نویسی ،آثار ابتکاری ،شعر و متن ادبی از جمله بخش های مختلف این جشنواره بود.

گفتنی است جشنواره ملی فرهنگی هنری کوثر پرفروغ به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور و دبیرخانه این کانون در قم برگزار شد.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید