نمایش جزییات خبر
۲۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۰:۰۰

با حضور وزیر ارشاد برگزار می شود ؛ اختتامیه جشنواره ملی " کوثر پر فروغ " در قم /اختتامیه فیلم فجر در قزوین

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور شرکت در آیین اختتامیه جشنواره کشوری و ملی "کوثر پر فروغ " و حضور در مراسم پایانی فیلم فجر و افتتاح چند پروژه بزرگ فرهنگی روز جمعه به استان های قم و قزوین سفر می کند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،سید محمد حسینی, همچنین در آیین عبادی سیاسی نمازجمعه این هفته قم بعنوان سخنران پیش از خطبه ها حضور می یابد.

 جشنواره ملی " کوثر پرفروغ " که طی دو روز در قم جریان داشت روز جمعه به کار خود پایان می دهد.

این جشنواره فرهنگی هنری از سوی دبیرخانه ستاد کانونهای مساجد استان قم ,همزمان با سالروز ورود حضرت معصومه (س) به شهر مقدس قم برگزار شد.

در مجموع 557 اثر در قالب 10 گروه و در هشت رشته از 19 استان به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.
57
اثر به مرحله نهایی رسید که 19 اثر از استان قم بوده است، بیشترین آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره فرهنگی هنری "کوثر پرفروغ" نیز از استانهای قم و خراسان شمالی بوده است.

افتتاح سه طرح بزرگ فرهنگی با حضور وزیر ارشاد در قزوین

با حضور سید محمد حسینی , وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ,  بعد از ظهر روز جمعه  در استان قزوین سه طرح بزرگ فرهنگی در این استان به بهره برداری می رسد.

گشایش 6 خانه فرهنگ دیجیتال شامل خانه فرهنگ میرداماد، مسجد امام رضا(ع)، مسجد ولایت، مسجد جوادالائمه(ع) راه آهن و مسجد حضرت ابوالفضل(ع) تاکستان و مرکز بزرگ دیجیتال در کانون فرهنگی مساجد استان از دیگر طرحهای فرهنگی است که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان قزوین به بهره برداری می رسد.

افتتاح خانه فرهنگ دیجیتال از مصوبات دور سوم سفر رییس جمهوری از دیگر برنامه های حسینی در قزوین می باشد.

همچنین "سرای اهل قلم" این شهر برای تعامل و همفکری فرهیختگان ادبی  در محل خانه فرهنگ امیرکبیر فعالیت خود را آغاز خواهد کرد

حضور در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر از دیگر برنامه های حسینی در جریان سفرش به استان قزوین می باشد. 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید