نمایش جزییات خبر
۲۶ بهمن ۱۳۹۰ ۲۱:۳۵

حسینی تاکید کرد: مردم بابصیرت و هوشیاری ،با حضور در انتخابات پاسخی کوبنده به دشمنان خواهند داد

سید محمد حسینی, عضو هیات علمی دانشگاه تهران با بیان اینکه مردم ایران اسلامی با بصیرت و هوشیاری‌ لازم برغم تبلیغات منفی و تلاش دشمنان به وظیفه خود عمل می کنند،تاکید کرد:ما قشر دانشگاهی وظیفه داریم در عرصه انتخابات و در جامعه برای روشن‌سازی اذهان عمومی تلاش کنیم.
حسینی تاکید کرد: مردم بابصیرت و هوشیاری ،با حضور در انتخابات پاسخی کوبنده به دشمنان خواهند داد

وی شامگاه چهارشنبه در همایش بزرگ دانشگاهیان و انتخابات که در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار شد ،خاطر نشان کرد: تاریخ ثابت کرده هر گاه ما انتخابات پرشوری داشته‌ایم دشمن تا مدت‌ها از تهدید دست برداشته است.
وی به حضور همیشگی آحاد مردم ایران اسلامی در همه صحنه ها همگام با مسوولان و تبعیت از مقام عظمای ولایت اشاره و تاکید کرد: ملت با افتخار و سرافراز ایران با حضور در پای صندوق‌های رأی پاسخی کوبنده به دشمنان و معاندان نظام خواهند داد و حماسه دیگری را در این عرصه رقم زده و معادلات آنان را بهم خواهند زد.
عضو هیات علمی دانشگاه تهران در ادامه بر تلاش و فعالیت دانشگاهیان برای معرفی و شناساندن کار نظارتی نمایندگان مجلس به مردم تأکید کرد.
حسینی اظهار داشت: بعد از انتخابات سال 1388 این نخستین انتخاباتی است که در سال 90برگزار می شود لذا ما بیش از هر زمان دیگری زیر ذره‌بین دشمنان و معاندان نظام هستیم.
به گفته وی دشمنان در تلاشند که این دوره از انتخابات در سطح نامطلوب برگزار شود و حضور مردم در صحنه کمرنگ جلوه داده شود.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی اظهار داشت: هر چه به زمان برگزاری انتخابات نزدیکتر می‌شویم دشمنان تلاش خود را برای عدم شرکت‌ مردم دراین انتخابات افزایش می‌دهند.
وی با اشاره به سخنی از رهبر معظم انقلاب که فرمودند:" ما انتخاباتی پرشور را خواهیم داشت"،اظهار امیدواری کرد  مجلس آینده  نیز به دور از مسایل تنگ‌نظرانه و فردی بوده و کار اصلی‌اش نظارت و نه کار اجرایی باشد.
عضو علمی دانشگاه تهران همچنین بر نقش دانشگاهیان در روشنگری در جامعه نسبت به وظیفه نمایندگان تأکید کرد و گفت: انتخابات یک فرصت برای نظام و تثبیت پایه‌های آن و نشان‌دادن اقتدار نظام جمهوری اسلامی است که نباید به یک تهدید تبدیل شود.
حسینی انتخابات را فرصتی برای تثبیت و استحکام پایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان و بر همگرایی و همدلی و وحدت بین همگان تاکید کرد.
وی در خاتمه با بیان اینکه این انقلاب متعلق به خود مردم است ،ابراز امیدواری کرد آحاد مردم با حضور همیشگی و پر شور خود در صحنه انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی پاسخی کوبنده به دشمنان داده و حماسه ای تاریخی و ماندگار را خلق کنند.
همایش بزرگ انتخابات و دانشگاهیان شامگاه چهارشنبه با حضور " سید محمد حسینی" ,عضو علمی دانشگاه تهران، " غلامعلی حداد عادل رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ،برخی مسوولان فرهنگی و دانشگاهی و جمع کثیری از دانشگاهیان در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار شد.

همچنین در این نشست " غلامعلی حداد عادل رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی نیز بر حضور پر شور و مشارکت گسترده مردم در انتخابات تاکید کرد.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید