نمایش جزییات خبر
۲۵ بهمن ۱۳۹۰ ۱۷:۵۷

با حضور وزیر ارشاد؛ مجتمع فرهنگی و هنری امام رضا (ع) در رودبار جنوب به بهره برداری رسید

مجتمع فرهنگی و هنری امام رضا (ع) روز سه شنبه(امروز) با حضور " سید محمد حسینی " وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان رودبار جنوب به بهره برداری رسید.
با حضور وزیر ارشاد؛ مجتمع فرهنگی و هنری امام رضا (ع) در رودبار جنوب به بهره برداری رسید

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب استان کرمان، در حاشیه بهره برداری از این طرح ، گفت: این مجتمع شامل سالن آمفی تئاتر، گالری، کتابخانه، مخزن کتاب و قسمت اداری است.

حجت الاسلام سید 'احمد حسینی' افزود: اعتبار هزینه شده برای ساخت این مجتمع 16 میلیارد ریال از محل اعتبارت دور اول سفر ریاست جمهوری است.

وی ادامه داد: مجتمع فرهنگی و هنری امام رضا (ع) در دو طبقه و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شمال استان کرمان احداث شده است.

حسینی، اظهار داشت:‌ ساخت مجتمع فرهنگی و هنری امام رضا (ع) با زیر بنای دو هزار و 250 مترمربع از سال 86 آغاز شده و در سال جاری به پایان رسیده است.

وی ظرفیت سالن این آمفی تئاتر را بیش از 300 نفر اعلام کرد.

در آیین بهره برداری از این مجتمع، معاون اداری و مالی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شمال و جنوب استان کرمان، امام جمعه و فرماندار رودبار جنوب و مدیرکل صدا و سیمای مرکز هرمزگان نیز حضور داشتند.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید