نمایش جزییات خبر
۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۱۹:۱۴

با حضور وزیر ارشاد؛آیین اختتامیه سی امین جشنواره بین المللی فیلم فجر آغاز شد

آیین اختتامیه سی امین جشنواره بین المللی فیلم فجر لحظاتی پیش با حضور " سید محمد حسینی" وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار وحدت آغاز شد.
با حضور وزیر ارشاد؛آیین اختتامیه سی امین جشنواره بین المللی فیلم فجر آغاز شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین المللی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در این مراسم علاوه حسینی ، جواد شمقدری معاون سینمایی وزیر ارشاد، سید علیرضا سجادپور مدیرکل ارزشیابی و نظارت بر سینمای حرفه ای، شفیع آقامحمدیان مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و سید احمد میرعلایی مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی و جمعی از مدیران فرهنگی و هنری و اهالی سینما از جمله مسئولان حاضر در این مراسم هستند.
همچنین در این مراسم با شکوه که با استقبال گرم سینماگران و هنرمندان کشور روبرو شده برخی چهره های سرشناس هنری از جمله رضا رخشان، مصطفی کیایی، علی سرتیپی، پرویز شیخ طادی، محمد علی باشه آهنگر، هنگامه قاضیانی، رضا عطاران داریوش مهرجویی، میلاد کی مرام، مسعود رایگان، بهرام عظیمی، احمد مهران فر، لیلا بلوکات و داود رشیدی از جمله سینماگرانی هستند که تا این لحظه به چشم می خورد.
در ادامه این مراسم قرار است با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزیدگان سی امین جشنواره بین المللی فیلم فجر در بخش های مختلف معرفی شده و سیمرغ بلورین جشنواره را دریافت خواهند کرد.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید