نمایش جزییات خبر
۲۲ بهمن ۱۳۹۰ ۱۵:۳۲

وزیر ارشاددر جمع راهپیمایان 22 بهمن: ندای امروز رهبر معظم انقلاب همان فریاد امام راحل (ره) است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جمع راهپیمایان 22 بهمن گفت: ندای امروز رهبر معظم انقلاب همان فریاد امام راحل (ره) است که با شجاعت مردم را به قیام ضد نظام سرمایه داری دعوت کرد.
وزیر ارشاددر جمع راهپیمایان 22 بهمن: ندای امروز رهبر معظم انقلاب همان فریاد امام راحل (ره) است

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،"سید محمد حسینی " روز شنبه در جمع راهپیمایان 22 بهمن در کرج با بیان این مطلب افزود: مقام عظمای ولایت مردم را به قیام ضد ظالمان دعوت کرد و بار دیگر مضامین این راه مقدس را زنده کرد.

وی ادامه داد: ایشان امام و عدالت را به معنای واقعی مطرح کردند و خط بطلانی به تهدیدهای دشمنان کشیدند.

حسینی اضافه کرد: امام راحل آرمان های ارزشمندی را مطرح کردند که امروز سرلوحه و الگو برای جهانیان شده است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: امروز دین در کلام رهبری است و پایانی برای یاوه گویی های نظام صهیونیستی و رژیم های وابسته است که در آنها انتخابات و دموکراسی مفهومی ندارد.

حسینی تاکید کرد: این کشورها باید بدانند که ضربه سختی خواهند خورد و بیداری در دنیا کاملا مشهود است و آثار و برکات انقلاب اسلامی و تربیت نیروهای فاضل فراگیر شده است.

عضو کابینه دولت دهم اظهار داشت: امروز شاهدیم که جوانانی از خارج مرزهای کشورمان آمده و تحصیل کرده اند و افکار امام و رهبر معظم انقلاب، صحیفه سجادیه و بسیاری از محصولات فرهنگی را مورد استقبال قرار داده اند.

حسینی اضافه کرد: چنانچه در رسانه های بیگانه شاهدیم پس از سخنرانی رهبر معظم انقلاب ، دشمنان اعتراف کردند که سخنان رهبر در نماز جمعه از موضع دفاعی خارج شده و وارد موضع هجومی شده است.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: ما ملتی هستیم که در طول 33 سال انقلاب اسلامی هرچه دشمن تهدید کرد ما از انقلاب خود دفاع محکم تری کردیم و این موضع هر روز بیش ا ز پیش تقویت می شود.

حسینی افزود: امروز قدرت لایتناهی نظام جمهوری اسلامی فراگیر شده بطوری که جهانیان، ایران اسلامی را الگویی برای خود قرار داده اند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اضافه کرد:دشمن اگرچه با ترور نخبگان دشمن سعی در ایجاد رعب و وحشت دارد اما این توطئه دشمنان نیز اثری ندارد و اراده ملت ایران اسلامی روز به روز قوی تر می شود.

حسینی با اشاره به رشادت های مسلمانان در سرزمین اشغالی نیز گفت: امروز دشمنان و رژیم صهیونیستی متوجه شده اند که نمی توانند در مقابل حرکت های اسلامی دوام آورند و تاثیرات کلام رهبر معظم انقلاب بیش از حد است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: دشمنان همچنین در تلاش هستند که حضور حداکثری مردم در انتخابات نهم مجلس شورای اسلامی را کم رنگ کنند، اما مردم با بصیرت خود این توطئه را نیز خنثی کرده و نظام اسلامی را بیمه خواهند کرد.

"سید محمد حسینی " وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز(شنبه) با حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن همگام با مردم شهید پرور استان البرز در این حماسه با شکوه شرکت کرد.  

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید