نمایش جزییات خبر
۲۲ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۲۱

وزیر ارشاد تاکید کرد: حضورپر شور مردم در راهپیمایی 22بهمن،پاسخ کوبنده ای به بدخواهان و معاندان نظام اسلامی است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن توصیه و دعوت همگان برای حضور در راهپیمایی 22بهمن،تصریح کرد: مردم غیور ایران اسلامی با حضور پرشور و میلیونی خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ،پاسخ کوبنده ای به بدخواهان و معاندان نظام اسلامی خواهند داد.
وزیر ارشاد تاکید کرد: حضورپر شور مردم در راهپیمایی 22بهمن،پاسخ کوبنده ای به بدخواهان و معاندان نظام اسلامی است

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،'سید محمد حسینی' جمعه شب گفت: با توجه به تهدیدات و تحریم های دشمنان، امیدواریم مردم غیور و همبشه در صحنه و قهرمان پرور ایران اسلامی یکبار دیگر با حضور گسترده خود در صحنه، پاسخ کوبنده ای به بدخواهان و معاندان نظام اسلامی بدهند.

عضو کابینه دولت دهم خاطرنشان کرد: بی تردید حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن و مشارکت گسترده در انتخابات مجلس شورای اسلامی، توطئه ها و دسیسه های مستکبران غربی و آمریکا و رژیم صهیونیستی را خنثی خواهد کرد.

حسینی تاکید کرد: ملت مسلمان ایران ثابت کرده اند که در همه ایام و دوران انقلاب اسلامی و بعد آن  و  دوران دفاع مقدس و ... همگام با مسئولان نظام اسلامی همواره برای صیانت از آرمانها و دستاوردهای این نظام در همه صحنه ها حضوری میلیونی داشته و هر بار با شکوهتر از قبل حماسه ای جدید را خلق کرده اند که مشت محکمی به دهان دشمنان اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از اصحاب فرهنگ ، هنر و رسانه دعوت کرد که همگان با دیگر آحاد مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن حضوری پر شور داشته باشند.

راهپیمایی حماسی و پرشور 22 بهمن، فردا رأس ساعت 9 صبح در سراسر کشور با حضور گسترده مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی برگزار خواهد شد و قاطعیت مردم در دفاع از ارزشهای اسلامی و انقلابی را بار دیگر به رخ جهانیان خواهد کشید.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید