نمایش جزییات خبر
۲۰ بهمن ۱۳۹۰ ۱۸:۲۷

اطلاعیه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت شرکت در راهپیمائی 22 بهمن

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای ، ضمن تبریک سی و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از اصحاب فرهنگ و هنر , اندیشمندان , فرهیختگان و ملت شریف کشورمان دعوت کرد تا هرچه باشکوه‌تر در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن حضور بهم رسانند.
اطلاعیه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت شرکت در راهپیمائی 22 بهمن

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی , متن کامل اطلاعیه به شرح زیر است: ایام الله مبارک دهه فجر, یادآور حماسه عظیم و احساسات جوشان ملت شریف ایران برای رهایی از تاریکی طاغوت و رسیدن به قله های سراسر نور انقلاب اسلامی و یادآور تلاش های مردان و زنان ایرانی برای برپایی حکومت اسلامی است.

بعد از گذشت 33 سال  از عمر با برکت انقلاب اسلامی ، علیرغم همه کینه ورزی ها , دشمنی های داخلی و خارجی ، تفرقه افکنی ها و سنگ اندازی های استکبار، شاهد پویائی , شادابی و سربلندی ملت در راستای تحقق اهداف متعالی انقلاب هستیم، انقلابی که هم اکنون سرآغاز تحول و خیزش عظیم  بیداری و آگاهی اسلامی در منطقه شده است.

خاستگاه انقلاب اسلامی, خاستگاهی بر آمده از فرهنگ و آئین مردم ایران است و در این میان پدید آورندگان حوزه فرهنگ و هنر در پیروزی و پیشبرد انقلاب و تحقق آرمانهای بنیانگذار آن نقش بنیادی داشته و همواره پشتیبان انقلاب بوده اند.

در سالروز این بزرگ روز  آزادی و آزادگی, وزیر , معاونین , مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی , همگام با اصحاب فرهنگ و هنر  و همراه و همدوش سایر اقشار جامعه پر شورتر و گسترده تر از همیشه در راهپیمائی یوم الله 22 بهمن حضور می یابند  تا ضمن تجدید میثاق با  آرمانهای حضرت امام خمینی(ره) , بنیانگذار عظیم الشآن انقلاب اسلامی و حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) مقام معظم رهبری, حماسه ای دیگر را  بر پهنه گیتی رقم بزنند .

در 22 بهمن  بار دیگر عظمت و اقتدار میهن اسلامی مان را به جهانیان نشان خواهیم داد و استوار و محکم  فریاد خواهیم زد که برای صیانت و حراست از اهداف و دستاوردهای ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی تا پای جان ایستاده ایم.

 خاطر نشان می شود وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در روز 22 بهمن ماه ضمن شرکت در راهپیمائی این روز بزرگ در جمع پرشور مردم   استان البرز سخنرانی خواهد کرد. 

 

 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید