نمایش جزییات خبر
۱۷ بهمن ۱۳۹۰ ۲۲:۰۰

با حضور وزیر ارشاد ،طلایه داران فعال عفاف و حجاب در عرصه های داخلی و خارجی تجلیل شدند

طلایه داران فعال عفاف و حجاب در عرصه های داخلی و بین المللی با حضور " سید محمد حسینی " وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی،آیت الله مهدوی کنی،آیت الله تسخیری مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفتند.
با حضور وزیر ارشاد ،طلایه داران فعال عفاف و حجاب در عرصه های داخلی و خارجی تجلیل شدند

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی ، در این مراسم که در نخستین همایش بین المللی عفاف و حجاب برگزار شد علاوه بر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جمعی از شخصیت ها و مسئولان فرهنگی و کشوری از جمله آیت الله مهدوی کنی رئیس مجلس خبرگان رهبری، آیت الله تسخیری و سردار محمد رضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفان نیز حضور داشتند.
علاوه بر فعالان عرصه عفاف و حجاب در کشور، از فعالان در عرصه های بین المللی از کشور فرانسه، کوزوو، یونان، آرژانتین، انگلیس، آلبانی و جمعی از فعالان زنان در تونس، یمن و عربستان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از آنان تجلیل وقدردانی شد.
نخستین همایش بین المللی عفاف و حجاب عصر دوشنبه با حضور " سید محمد حسینی" وزیر فرهنگ و ارشاداسلامی ،آیت الله مهدوی کنی رئیس مجلس خبرگان رهبری، آیت الله تسخیری، سردار محمد رضا نقدی،لاله افتخاری نماینده مجلس شورای اسلامی، همسر و مادر شهید مصطفی احمدی روشن و جمع کثیری از میهمانان خارجی در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید