نمایش جزییات خبر
۱۳ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۱۵

یا حضور رئیس جمهوری و وزیر ارشاد،دومین کنفرانس بین المللی هالیوودیسم و سینما، در تهران آغاز بکار کرد

دومین کنفرانس بین المللی 'هالیوودیسم و سینما' همزمان با نخستین روز برپایی سی‌امین جشنواره فیلم فجر با حضور دکتر محمود احمدی نژاد رییس جمهوری و "سید محمد حسینی " وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی درمحل نهاد ریاست جمهوری افتتاح شد.
یا حضور رئیس جمهوری و وزیر ارشاد،دومین کنفرانس بین المللی هالیوودیسم و سینما، در تهران آغاز بکار کرد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی ،کنفرانس بین المللی هالیوودیسم و سینما روز پنجشنبه درحالی در تهران آغاز بکار کرد که جمعی از فعالان سینمایی از کشورهای آمریکایی، اروپایی، آسیایی و افریقایی در آن حضور داشتند.

منتقدان جدی به سیاست های پشت پرده فیلم های هالیوود از کشورهای مختلف بویژه آمریکا و همچنین تعدادی از هنرپیشه‌های هالیوودی منتقد همچون شان استون از آمریکا ، ایزابل پیزانو هنرپیشنه معروف اسپانیایی و بئاتریس پیگ ندا مستند ساز معروف فرانسوی در این کنفرانس حضور دارند.

متفکران و فیلمسازان غربی که میهمانان این کنفرانس هستند از میان کسانی انتخاب شده اند که منتقد سیاست های هالیوود محسوب شده و نقدهای جدی به موضوع تخریب خانواده از طریق سینمای هالیوود دارند.

سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، جواد شمقدری معاون امور سینمایی وزارت ارشاد، غلامرضا منتظمی دبیردومین کنفرانس هالیوودیسم وسینما و جمعی از اندیشمندان و سینماگران داخلی و خارجی در این مراسم حضور دارند.

کنفرانس بین المللی 'هالیوودیسم و سینما' 13 تا 15 بهمن ماه در حاشیه سی‌امین جشنواره فیلم فجر در مرکز پژوهش‌های فرهنگی وزارت امور خارجه -سازمان مجامع ایرانیان- برگزار می‌شود.

جشنواره بین المللی فیلم فجر از 12 تا 22 بهمن ماه برگزار می شود.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید