نمایش جزییات خبر
۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۵

فعالیت های انجمن موسیقی استان تهران تا پایان سال 96 برنامه ریزی شد

جلسه هیئت مدیره انجمن موسیقی استان تهران با دستور برنامه ریزی های اجرایی انجمن تا پایان سال 96 برگزار شد.
فعالیت های انجمن موسیقی استان تهران تا پایان سال 96 برنامه ریزی شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران؛ تقی ضرابی رئیس انجمن موسیقی استان تهران در این باره گفت: در جلسه هیئت مدیره انجمن برنامه های اجرایی موسیقی در استان تهران تا پایان سال 96 برنامه ریزی شد.

تقی ضرابی ادامه داد: در این جلسه گزارشی از مذاکرات صورت گرفته با فرهنگستان هنر برای انجام همکاری های مشترک توسط جناب آقای احمد صدری قائم مقام انجمن ارائه شد و مصوب شد تفاهمنامه همکاری انجمن با فرهنگستان هنر در خصوص بهره برداری از مجموعه ی فرهنگی هنری " آسمان" منعقد گردد. در این راستا مصوب شد برنامه ریزی برای اجرای فعالیت های موسیقی در حوزه کنسرت(موسیقی ردیف دستگاهی، موسیقی کلاسیک و موسیقی نواحی) – برنامه های پژوهشی و تمرین گروه های موسیقی در مجموعه آسمان توسط انجمن صورت پذیرد.

وی افزود: یکی از مهمترین برنامه های انجمن در سالجاری برگزاری جلسات و نشست های تخصصی و پژوهشی در حوزه های مختلف موسیقی در شهرستان های تابعه با همکاری دفاتر نمایندگی انجمن است که مقرر شد برنامه ریزی جهت برگزاری این جلسات پژوهشی در شهرستان ها به صورت منطقه ای با حضور اساتید ارجمند صورت پذیرد و از تابستان اجرایی گردد.

رئیس انجمن موسیقی استان تهران مهمترین برنامه پیش روی انجمن در سالجاری را برگزاری دومین جشنواره آواها و نواهای رضوی در سطح ملی و با رویکرد بین المللی در مردادماه سالجاری برشمرد که مصوب شد برنامه ریزی لازم برای برگزاری هر چه شایسته تر این جشنواره توسط آقای احمد صدری به عنوان دبیر تخصصی این جشنواره صورت پذیرد.

این آهنگساز و موسیقی دان در پایان گفت: در این جلسه همچنین مصوب شد در خصوص برگزاری جشنواره موسیقی استان تهران نظرات و پیشنهادات اعضای هیئت مدیره در جلسات آتی ارائه گردد.

شایان ذکر است تقی ضرابی، محمد حسین اسماعیلی، حسام الدین سراج، احمد صدری، علیرضا ایلچی و خانم سوسن اصلانی اعضای هیئت مدیره انجمن موسیقی استان تهران هستند.

اشتراک در
کلیدواژه ها: انجمن موسیقی استان تهران
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید