نمایش جزییات خبر
۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ۱۴:۱۸

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: دوران تحقیر، تهدید و تحریم ملت ایران به سرآمده است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به حضور حماسی ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال گفت: دیگر دوران تحقیر، تهدید و تحریم ملت ایران به سرآمده است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: دوران تحقیر، تهدید و تحریم ملت ایران به سرآمده است

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، صبح امروز در جمع راهپیمایان 22 بهمن ساری در مصلای جمعه مرکز استان مازندران با بیان این مطلب گفت: بسیار خرسندم که در جمع مردم خون‌گرم ساری هستم و مردم این شهرستان در آستانه انتخابات ریاست جمهوری حماسه‌ای بی‌بدیل خلق کردند.

وی با اشاره به اینکه حضور پرشور ملت در 22 بهمن پیام‌های روشنی به جهانیان دارد تصریح کرد: دوران تهدید، تحریم و تحقیر به سر آمده است.

صالحی امیری با تاکید بر اینکه سال ٩٦ سال جهش و سال اقتصاد ملی است، ادامه داد: مردم هر سال با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن عملا  رفراندوم برگزار می کنند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: اعتدال فرهنگی، عقلانیت فرهنگی، انسجام فرهنگی و دیانت فرهنگی مسیر ماست.

وی افزود: جوانان ما نیاز به شور و نشاط دارند و ما نباید غرور و نشاط را از آنان سلب کنیم، سخت گیری های بی مورد مارا به هدف نخواهد رساند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: دولت روحانی به همه ارزش های نظام و انقلاب وفادار بوده و راه ما راه امام(ره) و رهبری است. این دولت فراجناحی و دولت ملی است و هیچ کس بر دیگری برتری ندارد.

صالحی امیری گفت: ما باور داریم که باید مقدسات و ارزش های خود را پاس بداریم. این دولت، دولت آسمانی نیست و از مقدسات سواستفاده نمی کند.

وی ادامه داد: امروز دنیا و قلب اروپا و خاورمیانه ناامن است ولی "ایران امن" افتخار ماست که در سایه رهبری و دولت تحقق پذیرفته است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان گفت: به عنوان یک مازندرانی همه توانم را برای توسعه استان در دولت به کار می برم، من در غم و شادی شما شریکم، من از این خاکم و خود را مدیون شما می دانم و تا توان دارم برای شما تلاش می کنم.

 

ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران، فرماندار ساری، احد جاودانی مدیر کل ارشاد مازندران و دیگر مسوولان استانی و شهرستانی در جمع راهپیمایان 22 بهمن در میدان ساعت ساری حضور داشتند.

  

 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید