نمایش جزییات خبر
۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به تماشای "انزوا" و "ویلایی ها" نشست

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شامگاه پنجشنبه چهاردهم بهمن ماه، همزمان با پنجمین روز از سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در برج میلاد به تماشای فیلم انزوا نشست.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به تماشای "انزوا" و "ویلایی ها"  نشست

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدرضا صالحی امیری وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی، سمعی و بصری به تماشای این فیلم نشست.

انزوا به کارگردانی مرتضی علی عباس میرزایی و تهیه کنندگی پیمان جعفری، داستان زهره است که در راه منزل احساس می‌کند کسی او را تعقیب می‌کند. او فرار کرده و همین عامل باعث می‌شود تا او در یک سانحه‌ی تصادف فوت کند. پرویز همسر زهره بعد از ۶ سال، برای اولین بار، با ضمانت رییس زندان به مدت ۷۲ ساعت به مرخصی می‌رود تا زهره را دفن کرده و در مراسمش شرکت کند. اما او دغدغه‌اش چیز دیگری ا‌ست.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین شامگاه جمعه پانزدهم بهمن ماه، در کاخ مردمی جشنواره به تماشای فیلم ویلایی ها نشست.

"ویلایی ها" به نویسندگی و کارگردانی «منیر قیدی»  و تهیه کنندگی سعید ملکان، روایت سرگذشت همسران فرماندهان دفاع مقدس است که طی سال های 62 و 63 در اوج جنگ در خانه های سازمانی اطراف اندیشمک در استان خوزستان موسوم به «ویلا» زندگی می کردند و وظیفه کمک به امور پشتیبانی جنگ و رسیدگی به مجروحین را بر عهده داشتند.

سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در روزهای 9 تا 21 بهمن ماه جاری در تهران و 30 استان کشور برگزار می شود.

 

 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید