نمایش جزییات خبر
۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۳۴

حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بیت مرحوم آیت الله موسوی اردبیلی

سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پنجشنبه شب با حضور در بیت مرحوم آیت الله موسوی اردبیلی از مراجع عظام تقلید ،یاد و خاطره آن عالم ربانی را گرامیداشت.
حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بیت مرحوم آیت الله موسوی اردبیلی

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وی در این دیدار خطاب به فرزند آیت الله موسوی اردبیلی گفت: آیت الله موسوی اردبیلی، آیت الله هاشمی رفسنجانی و شهید بهشتی از ستون های انقلاب اسلامی بودند و به تعبیر دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری ، جای خالی این بزرگان را نمی توان به سادگی پر کرد. 

وی خطاب به حاضران در این دیدار ادامه داد: سخنان رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در مورد نقش آیت الله موسوی اردبیلی در قبل و بعد از انقلاب اسلامی، بسیار قابل توجه بود وپیشنهاد می شود سخنان ایشان در مورد آن مرجع تقلید را به دقت گوش کنید. 

صالحی امیری تصریح کرد: به گفته مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی، مرحوم آیت الله موسوی اردبیلی در شرایط سخت مبارزه، پناهگاه انقلابیون بود و نقش بسیار موثری در پیروزی انقلاب اسلامی ایفا کردند. 

وی با اشاره به سیاست های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ما مسیر روشنی را دنبال می کنیم و تلاشمان این است که وارد فضای مناقشه نشویم. 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: وزارت ارشاد دنبال این است که بتواند کارهای تخصصی خود را با آرامش دنبال کند. 

حجت الاسلام والمسلمین سید علی موسوی اردبیلی در این دیدار گفت: آیت الله موسوی اردبیلی در دیدار با هیات وزیران و سایر مسئولان، همیشه از دولت وشخص رئیس جمهور حمایت می کردند. 

وی ادامه داد: ما برای خدمتگزاری بیشتر دولت به مردم و رفع مشکلات آنها، آرزوی توفیق داریم و دعا می کنیم.

 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید