نمایش جزییات خبر
۱۹ دی ۱۳۹۵ ۱۴:۱۸

فراخوان نمایشگاه آثار منتخب تجسمی استان تهران

انجمن هنرهای تجسمی استان تهران در نظر دارد نخستین نمایشگاه آثار منتخب تجسمی استان تهران را در ایام الله دهه مبارک فجر در نگارخانه رسول مهر تهران برگزار نماید.
فراخوان نمایشگاه آثار منتخب تجسمی استان تهران

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران؛ این انجمن از تمامی هنرمندان هنرهای تجسمی استان تهران دعوت نموده تا با شرکت در این نمایشگاه ، گامی مؤثر در جهت توسعه فعالیت های هنری در استان تهران بردارند.

بهنام جلالی جعفری رییس انجمن هنرهای تجسمی استان تهران اهداف این نمایشگاه را  توسعه فعالیت های تجسمی در استان تهران - بهره‌گیری از ظرفیت هنر برای معرفی هر چه بهتر و تأثیرگذارتر عناصر فرهنگی- حمایت و شناساندن هنرمندان تجسمی شهرستان های تابعه و  ایجاد انسجام هنری در انجمن های هنرهای تجسمی استان برشمرد.

وی افزود: موضوعات و محورهای فراخوان  ؛ انقلاب اسلامی در آیینه ی هنر-  موضوعات آیینی و قرآنی-  اقتصاد مقامتی ؛ اقدام و عمل و  موضوعات آزاد ( اجتماعی، فرهنگی، محیط زیست، سبک زندگی ایرانی اسلامی، اصلاح الگوی مصرف ... ) می باشد و کلیه هنرمندان رشته های زیرمجموعه هنرهای تجسمی می توانند در این نمایشگاه شرکت نمایند.

دکتر جلالی جعفری شرایط شرکت در فراخوان را به این شرح اعلام نمود:

·         تکنیک (روش اجرا) در این فراخوان آزاد است.

·         تصویر آثار هنرمندان در فایل های مجزا و در سایز حداکثر 50*70 سانتی‌متر با فرمت jpg به ایمیل جشنواره به آدرسart.tehran@gmail.com   ارسال شود.

·         هر یک از انجمن های تجسمی شهرستانی می تواند حداکثر 20 اثر منتخب از آثار هنرمندان شهرستان تابعه ی خود را به ایمیل فوق ارسال نماید.

·         کیفیت تصاویر ارسالی مربوط به آثار باید نشان دهنده جزییات اثر برای هیئت انتخاب باشد.

·         در صورت راهیابی آثار به بخش نمایشگاهی، پس از اعلام دبیرخانه بایستی اصل آثار ارسال گردد.

·         آثار راه یافته باید قاب شده و آماده نصب باشد(اندازه قاب، آزاد).

·         استفاده از آثار برگزیده برای چاپ در کتاب و سایر اقلام انتشاراتی و تبلیغاتی، بانک اطلاعاتی و برگزاری نمایشگاه با ذکر نام صاحب اثر برای برگزارکننده مجاز است.

·         رعایت کلیه قوانین مربوط به حق تألیف و طراحی اثر بر عهده فرستنده (حقیقی یا حقوقی) آثار بوده و پاسخگویی به کلیه عواقب قانونی آن نیز از عهده برگزارکنندگان خارج است و دبیرخانه فراخوان، شخص ارسال‌کننده را صاحب اثر می‌شناسد، اما در صورتی که خلاف آن ثابت شود کلیه امتیازات متعلقه باطل و اثر مربوطه از برنامه خارج می‌شود.

·         آثار صرفا از طریق انجمن هنرهای تجسمی شهرستان مربوطه ارسال گردد.

·         طرح هایی که خارج از قوانین فوق تهیه شوند در فراخوان شرکت داده نمی شوند.

·          از هنرمندان راه یافته به نمایشگاه با اهدای لوح سپاس و گواهی شرکت، تقدیر به عمل می آید.

آخرین مهلت ارسال آثار30 دی ماه 95، اعلام نتیجه هیئت انتخاب آثار 5 بهمن ماه 95، زمان برگزاری نمایشگاه 12 تا 22 بهمن 95 ، زمان افتتاحیه 12 بهمن ماه 95 ساعت 14 و مکان برگزاری  گالری رسول مهر می باشد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با دفتر انجمن هنرهای تجسمی واقع در تهران – پیچ شمیران- خ شهید نورمحمدی( تنکابن)- پلاک 87- هنرستان هنرهای زیبای پسران- انجمن هنرهای تجسمی استان تهران شماره ٧٧٦٣٥٠٧٣ - ٧٧٥٣٥٥٤٨ - ٧٧٦٢٥٤٥٠ – ٧٧٦٢٥٤٥١

تماس حاصل فرمایند.

اشتراک در
کلیدواژه ها: فراخوان نمایشگاه آثار منتخب
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید