• اخبار

هشتمین جشنواره ملی داستان کوتاه لرستان برگزار می شود

هشتمین جشنواره ملی داستان کوتاه لرستان برگزار می شود
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دورود از برگزاری هشتمین جشنواره ملی داستان کوتاه – دورود – لرستان در این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود،حجت‌الاسلام علی ارکبان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود با اعلام این خبر گفت: هشتمین جشنواره ملی داستان کوتاه با موضوع های جهاد اقتصادی و امر به معروف و نهی از منکر اسفندماه سال‌جاری به میزبانی شهرستان دورود برگزار می‌شود.
وی افزود: این جشنواره با هدف رشد و تعالی هنر داستان ‌نویسی و کشف خلاقیت‌های این عرصه جهت خدمت‌رسانی به آحاد مردم در سراسر کشور و در گستره ملی برگزار می شود.
حجت الاسلام ارکبان اظهار داشت: این جشنواره در دو موضوع آزاد و بخش ویژه که مربوط به سال جهاد اقتصادی و امر به معروف و نهی از منکر است، برگزار می‌شود.
وی تصریح کرد: هر نویسنده می‌تواند برای هر بخش جشنواره سه اثر داستانی کوتاه تا (10بهمن‌) سال جاری به دبیرخانه جشنواره واقع در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود ارسال کند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود با تاکید بر نوآوری و خلاقیت در آثار و اینکه در هیچ جشنواره و همایش دیگری شرکت داده نشده باشند، خاطرنشان کرد: آثار ارسالی می‌بایست با نرم افزار word2003 تایپ و ارسال شود.
حجت الاسلام ارکبان با بیان اینکه این جشنواره ( 3 اسفند) سال‌ جاری برگزار می شود، اظهار کرد: علاقه مندان به حضور در این رخداد ملی می‌ توانند آثار خود را از طریق پست الکترونیکی dastanedoroud1390@yahoo.com ارسال کنند.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود
۱۳ دی ۱۳۹۰ ۱۱:۲۲
  • اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500