نمایش جزییات خبر
۱۵ دی ۱۳۹۵ ۰۸:۲۹

احسان آقایی بعنوان مدیر جدید هنرستان هنرهای زیبای پسران منصوب گردید

در حکمی از سوی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران مدیر هنرستان هنرهای زیبای پسران منصوب گردید.
احسان آقایی بعنوان مدیر جدید هنرستان هنرهای زیبای پسران منصوب گردید

به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای پسران؛ برزین ضرغامی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در حکمی احسان آقایی را بعنوان مدیر هنرستان هنرهای زیبای پسران منصوب کرد.

در حکم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران خطاب به آقایی آمده است:

با عنایت به تخصص، توانایی و تعهد جنابعالی بنا به پیشنهاد معاون محترم هنری و سینمایی به موجب این حکم به عنوان مدیر هنرستان هنرهای زیبای پسران منصوب می شوید.

امید است با استعانت از ایزد منان و در سایه همکاری و تعامل با اساتید، هنرمندان، هنرآموزان و بهره مندی از مشورت های شورای فنی هنرستان، نسبت به ارتقاء کیفی آموزه های هنری آن مرکز موفق و موید باشید.

توفیق و سربلندی شما را در خدمت روز افزون به ساحت قدسی فرهنگ و هنر و آرمانها و ارزشهای متعالی انقلاب اسلامی از خداوند منان مسئلت دارم.

احسان آقایی دارای مدرک کارشناسی ارشد جامعه شناسی  و مدیریت و برنامه ریزی فرهنگی بوده و پیش از این پست های مدیریت هنرستان موسیقی پسران، مدیریت موزه هنرهای معاصر تهران، مشاور مدیرکل مرکز هنرهای تجسمی وزارت ارشاد، دبیر اجرایی نمایشگاههای مختلف ملی و بین المللی، دبیر جشنواره موسیقی هنرستانهای موسیقی کشور، استاد دانشگاه و هنرستانهای هنری و کیوریتوری نمایشگاههای مختلف هنری را در کارنامه کاری خود دارد.

 

اشتراک در
کلیدواژه ها: احسان آقایی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید