نمایش جزییات خبر
۱ آذر ۱۳۸۹ ۱۲:۴۲

بازدید وزیر فرهنگ کشور جمهوری بولیوی از موزه هنرهای زیبای اصفهان

وزیر فرهنگ جمهوری بولیوی به همراه سفیر این کشور در جمهوری اسلامی ایران از موزه ی هنرهای زیبای اصفهان بازدید نمود.
بازدید وزیر فرهنگ کشور جمهوری بولیوی از موزه هنرهای زیبای اصفهان

وزیر فرهنگ جمهوری بولیوی به همراه سفیر این کشور در جمهوری اسلامی ایران از موزه ی هنرهای زیبای  اصفهان بازدید نمود.

خانم یورگار زولما وزیر فرهنگ کشور جمهوری بولیوی به همراه خورخ میراندا سفیر این کشور در ایران از موزه ی هنرهای زیبا اصفهان واقع در هنرستان هنرهای زیبای پسران بازدید نمود.

در این بازدید سید علیرضا حسینی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ضمن خیر مقدم حضور  وزیر فرهنگ جمهوری بولیوی و هیات همراه را مغتنم دانست و رشته های هنری  موجود در اصفهان را متنوع عنوان کرد و افزود: آثار این رشته ها در موزه های هنرهای زیبا موجود می باشد.

یورگار زولما وزیر فرهنگ کشور جمهوری بولیوی ضمن تشکر از مهمان نوازی مسئولان و هنرمندان اصفهانی برای هنرجویان هنرستان هنرهای زیبای پسران اصفهان آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه یورگار زولما وزیر فرهنگ کشور جمهوری بولیوی و خورخ میراندا سفیر جمهوری بولیوی در ایران از هنرستان هنرهای زیبا دختران بازدید نمودند و با کادر آموزشی هنرستان و هنرجویان از نزدیک به گفتگو پرداختند.

در این بازدید وزیر فرهنگ کشور جمهوری بولیوی ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک با تلاش و کوشش این هنرجویان تبدیل به اساتید برتر در این رشته ها شوند.

هم چنین سفیر کشور بولیوی در جمهوری اسلامی ایران برای هنرجویان آرزوی پیشرفت و سعادت کرد.

در ادامه ی این سفر وزیر فرهنگ جمهوری بولیوی و هیات همراه از خانه فرهنگ دیجیتال فرشچیان ،کلیسای وانک و پل تاریخی سی وسه پل بازدید نمود.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید