نمایش جزییات خبر
۱۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۵۹

علی خیلدار:سرعت در انتشار اخبار عامل موثر در پویایی روابط عمومی ها است

دومین جلسه مسئولین روابط عمومی شهرستان های استان تهران در شش ماهه دوم سال1395 در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.
علی خیلدار:سرعت در انتشار اخبار عامل موثر در پویایی روابط عمومی ها است

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، دومین جلسه روابط عمومی ها با محوریت برگزاری دوره های آموزشی خبر ،عکس و گزارش نویسی،بررسی عمکرد روابط عمومی ها وتبادل نظر در ارتباط با نمایشگاه مطبوعات  و با حضور علی خیلدار معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل ،مریم نیری مسئول روابط عمومی و مسئولین روابط عمومی ادارات فرهنگ و ارشاد شهرستان های استان تهران برگزار گردید.

علی خیلدار با اشاره به اهمیت انعکاس به موقع اخبار و رویداد های اداره کل ؛سرعت انتشار اخبار را از عوامل موثر در اثر گذاری ،پویایی و فعال بودن روابط عمومی ها دانست.

وی با اشاره به جایگاه مهم و تاثیر گذار روابط عمومی در سطح جهان ، به این نکته تاکید داشت که به دلیل تاثیر و نفوذ این حرفه است که از آن به عنوان هنر هشتم نام می برند. در ادامه همکاران روابط عمومی به طرح مشکلات و موانع موجود در روابط عمومی شهرستان ها پرداختند که معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی قول پیگیری و مساعدت لازم جهت رفع مشکلات را داد.

در ابتدا جلسه نیز نیری مسئول روابط عمومی  با اشاره به موضوعات جلسه به اهمیت برگزاری دوره های آموزشی پرداخت و آموزش را عامل مهم در ارتقاء سطح روابط عمومی ها دانست.

نیری در ادامه خواستار حضور فعال و پویا ی روابط عمومی ها طبق جدول زمانبندی در نمایشگاه مطبوعات شد.

همچین وی عنوان کرد که در پایان جشنواره از3 مسئول روابط عمومی ادارات فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان های تابعه که در امر تهیه خبر وگزارش تصویری مطلوب جهت پوشش خبری غرفه استان تهران در نمایشگاه مطبوعات حضور فعال داشته باشند ، تقدیر بعمل می آید. 

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید