نمایش جزییات خبر
۱۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۳:۵۹

هنرمندان قشم با هدف ورود به جشنواره تئاتر فجر روی صحنه می روند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت: هنرمندان تئاتر این منطقه در سومین جشنواره تئاتر جزیره قشم با هدف کسب جواز ورود به جشنواره فجر روی صحنه می روند.
هنرمندان قشم با هدف ورود به جشنواره تئاتر فجر روی صحنه می روند

به گزارش روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم، حجت الاسلام سید مهدی موسوی اجاق افزود: سومین جشنواره تئاتر جزیره قشم از امروز هفتم مهر ماه به مدت سه روز به صورت رایگان با حضور چهار گروه از هنرمندان تئاتر این منطقه در سالن آمفی تئاتر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قشم برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه انجمن تئاتر و نمایش قشم بیش از 400 عضو دارد، گفت: ایجاد دبیرخانه جشنواره تئاتر ساحلی در قشم می تواند مفاهیم اجتماعی این هنر را از طریق نمایش هنرمندانه تئاتر به مخاطبان منتقل کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم اظهار کرد: چهار گروه از هنرمندان تئاتر جزیره قشم امروز و فردا از ساعت 16 تا 30:17 در سانس اول و از ساعت 21 تا 30:22 در سانس دوم هنر خود را با موضوع آزاد اجتماعی در حضور مخاطبان به نمایش می گذارند و در مراسم اختتامیه این جشنواره در روز جمعه نیز برترین گروه نمایشی به جشنواره فجر تهران معرفی خواهد شد.

وی با اعلام اینکه سومین جشنواره تئاتر جزیره قشم همزمان با بیست و هشتمین جشنواره تئااتر استان های کل کشور در قشم برگزار می شود، اظهار کرد: 52 هنرمند از جزیره قشم در قالب چهار گروه (10، 12، 16 و 26 نفره) در این جشنوراه تئاتر به روی صحنه می روند.

 موسوی اجاق گفت: در مراسم اختتامیه این جشنواره از بهترین ها در بازیگری (زن و مرد)، کارگردانی، چهره پرداز، نور و صدا، موسیقی، گریم، طراحی لباس و صحنه گردان با اهدای جوایز تقدیر خواهد شد.

جزیره قشم در جنوب ایران با یکهزار و 500 کیلومتر مربع وسعت و حدود 117 هزار نفر جمعیت به عنوان بزرگترین جزیره خلیج فارس از ظرفیت بالای هنری از جمله هنر تئاتر برخوردار است.

روابط عمومی منطقه آزاد قشم
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید