• اخبار

هشتمین نمایشگاه کتاب اردبیل به کار خود پایان داد

هشتمین نمایشگاه کتاب اردبیل به کار خود پایان داد
مدیرکل ارشاد اردبیل گفت: فروش بیش از دو میلیارد ریال ، نشانگر استقبال بی شائبه مردم است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل ،منصور شرفی در مراسم اختتامیه هشتمین نمایشگاه کتاب اردبیل اظهار داشت : بیش از دو میلیارد و سیصدمیلیون ریال بن کارت الکترونیک در این نمایشگاه به فروش رسیده است و این نشانگر اسقبال بی شائبه مردم می باشد .

مدیرکل ارشاد اردبیل به تقارن نمایشگاه کتاب با ایام عشق ورزی مردم ولایی اردبیل به حضرت امام حسین (ع) اشاره کرد و گفت : با فضاسازی مناسب ، ویژه برنامه های شهرستانهای تابعه ، عصر شعر عاشورایی ، مسابقه کتابخوانی و توزیع فیلم مستند " غارت"براساس شعر تاج الشعرای یحیوی درایام برگزاری نمایشگاه کتاب اجرا شدند.

وی با بیان اینکه استان ولایی و حسینی اردبیل میزبان خادمان و مروجان صادق فرهنگ مکتوب بود ، تصریح کرد : هدف عالیه ما از برگزاری نمایشگاه کتاب ، توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی در بین اقشار مختلف مردم است .

رئیس ستاد برگزاری هشتمین نمایشگاه کتاب ، برپایی چنین نمایشگاههایی را زمینه تحقق فرامین مقام معظم رهبری دانست و گفت : مردم از حداقل فرصت ممکن برای حضور در نمایشگاه استفاده کردند.

مدیرکل ارشاد اردبیل یادآور شد که از بین 510 ناشر متقاضی برای شرکت در نمایشگاه هشتم  ، با توجه به محدودیت فضا در مجموع 200 ناشر  با 20 هزار عنوان کتاب در قالب 150 غرفه  کتب منتشره خود را در معرض دید عموم علاقمندان قرار دادند.

شرفی در پایان نوید برگزاری نهمین نمایشگاه کتاب اردبیل را در تابستان سال 1391 به حضار در مراسم داد.

دویستمین نمایشگاه استانی کتاب از هفتم الی سیزدهم آذر ماه 90 در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی اردبیل  برگزار شده بود .

 

 

 

 

 

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اردبیل
۱۴ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۳۹
  • اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500