نمایش جزییات خبر
۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۷

نخستین جشنواره حفظ چهل حدیث رضوی در قشم به کار خود پایان داد

نخستین جشنواره حفظ چهل حدیث رضوی از سلسله جشنواره های فرهنگی بین المللی امام رضا (ع) با تقدیر از بیست نفر از منتخبین این برنامه در قشم به کار خود پایان داد.
نخستین جشنواره حفظ چهل حدیث رضوی در قشم به کار خود پایان داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم حجت الاسلام سید مهدی موسوی اجاق در آئین تقدیر از برگزیدگان جشنواره حفظ چهل حدیث رضوی گفت: چهاردهمین دوره جشنواره فرهنگی امام رضا(ع) در همه استانهای کشور برگزار می گردد که بنا به درخواست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم برای نخستین بار بخش  حفظ چهل حدیث  جشنواره به منطقه آزاد  قشم واگذار شده است.

وی افزود : در این جشنواره ۴۰۰ نفر در سه گروه سنی نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان شرکت کردند که از این تعداد ۸۰ نفر به مرحله شفاهی راه پیدا کردند و در مجموع بیست نفر به عنوان منتخبین جشنواره  مورد تقدیر قرار می گیرند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم ضمن تشکر از حوزه علمیه خواهران و جامعه المصطفی قشم به خاطر  همکاری در برگزاری این جشنواره بیان داشت : امیدواریم با دایر شدن دبیرخانه حفظ چهل حدیث رضوی در قشم در سال آینده بتوانیم این برنامه را به صورت ملی برگزار نمائیم .


.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید