نمایش جزییات خبر
۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۳

پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه ازاد قشم بمناسبت روز خبرنگار

پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه ازاد قشم بمناسبت روز خبرنگار

خبرنگاران راویانی صادقی هستند که پرتلاش و بی‌وقفه در عرصه اطلاع‌رسانی گام بر می‌دارند ومجاهدان دلسوزی که وجدان بیدار جامعه و تصویرگر زمان خویش‌اند و همچنین  به انحصارطلبان  رسانه‌ای جهان ثابت کرده‌اند که صدای حق و حقیقت هیچگاه خاموش شدنی ندارد .

بدون شک جایگاه رفیع فعلی رسانه ملی در عرصه اطلاع‌رسانی، مرهون تلاش خبرنگاران عزیزی است که در شبکه‌های ملی و بین‌المللی و در مقاطع حساس توانسته‌اند با جریان یکسویه رسانه‌های کشورهای سلطه‌گر، مقابله کرده و حقایق را افشا کنند.
جایگاه خبرنگاران و دیگر فعالان عرصه رسانه در جامعه امروز جهانی، که فناوری اطلاعات و ارتباطات، بنیان جوامع بشری را تحت سیطره خود قرار داده است، بیش از هر زمان دیگری معنا می‌یابد.
انتقال صریح، صحیح و سریع اطلاعات در جامعه، از یک سو و نشر واقعیات و توانمندی‌های ایران اسلامی در سرتاسر جهان، از سوی دیگر، وظایف سنگین و خطیری هستند که بر دوش خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و منتقدان کشور قرار دارد.
ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار رسانه ملی، روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران متعهد، بخصوص خبرنگاران و  فعالان درعرصه رسانه جزیره قشم تبریک می‌گویم.

                                                                        

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید